Neaktuální sezóna

Pozor, nacházíte se v detailu jednoho z předchozích ročníků závodu. Tato stránka o závodě není pro tento rok aktuální. Doporučujeme přejít na aktuální ročník závodu! Pokud si chcete pouze prohlédnout informace z předchozího ročníku, ignorujte prosím toto oznámení a pokračujte.

Přejít na letošní ročník

24.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 43' 43.975" E 49° 43' 15.856" N
Místo registrace: areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: areál letního tábora Spálovský mlýn

Trasy

Trasa B

délka

převýšení

56 km

1192 m

Startovné do 26.08.2016 - 500 CZK | do 21.09.2016 - 550 CZK | na místě - 650 CZK
On-line registrace do 21.09.2016
Prezence pátek 23.9. 16:00-19:00, sobota 24.9. 8:00-11:00
Start 11:30 - areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 16:30 | Čas vyhlášení - 16:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
MEL Muži Elite 2001 1917 Muž
M17-22 Muži 17-22 let 1999 1994 Muž
M23-29 Muži 23-29 let 1993 1987 Muž
M30-39 Muži 30-39 let 1986 1977 Muž
M40-49 Muži 40-49 let 1976 1967 Muž
M50-59 Muži 50-59 let 1966 1957 Muž
M60+ Muži nad 60 let 1956 1917 Muž
Z17-22 Ženy 17-22 let 1999 1994 Žena
Z23-29 Ženy 23-29 let 1993 1987 Žena
Z30-39 Ženy 30-39 let 1986 1977 Žena
Z40-49 Ženy 40-49 let 1976 1967 Žena
Z50+ Ženy 50+ let 1966 1917 Žena
TND Tandem 1917 1916 Unisex

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Typ Pohlaví Min. počet Max. počet Dítě povinné
Firemní tým Unisex 3 5 Ne
Trasa C

délka

převýšení

34 km

837 m

Startovné do 26.08.2016 - 500 CZK | do 21.09.2016 - 550 CZK | na místě - 650 CZK
On-line registrace do 21.09.2016
Prezence pátek 23.9. 16:00-19:00, sobota 24.9. 8:00-11:00
Start 11:30 - areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 16:30 | Čas vyhlášení - 16:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M14-16 Kadeti 14-16 let 2002 2000 Muž
M17-22 Muži 17-22 let 1999 1994 Muž
M23-39 Muži 23-39 let 1993 1977 Muž
M40+ Muži nad 40 let 1976 1917 Muž
Z14-16 kadetky 14-16 let 2002 2000 Žena
Z17-22 Ženy 17-22 let 1999 1994 Žena
Z23-39 Ženy 23-39 let 1993 1977 Žena
Z40+ Ženy nad 40 let 1976 1917 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Typ Pohlaví Min. počet Max. počet Dítě povinné
Firemní tým Unisex 3 5 Ne
Trasa D

délka

převýšení

13 km

350 m

Startovné do 26.08.2016 - 300 CZK | do 21.09.2016 - 350 CZK | na místě - 350 CZK
On-line registrace do 21.09.2016
Prezence pátek 23.9. 16:00-19:00, sobota 24.9. 8:00-11:30
Start 12:30 - areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 16:00 | Čas vyhlášení - 00:00

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M Muži 2015 1917 Muž
Z Ženy 2015 1917 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Typ Pohlaví Min. počet Max. počet Dítě povinné
Rodinný tým Unisex 2 10 Ano

Dětské trasy

Trasa D12

Startovné

On-line registrace

do 21.09.2016 - 100 CZK | na místě - 100 CZK

do 21.09.2016

JT - děti 12-13 let
Prezence pátek 23.9. 16:00-19:00, sobota 24.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 09:20 - areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M12-13 žáci 12-13 let 2004 2003 Muž
Z12-13 žákyně 12-13 let 2004 2003 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
Trasa D10

Startovné

On-line registrace

do 21.09.2016 - 100 CZK | na místě - 100 CZK

do 21.09.2016

JT - děti 10-11let
Prezence pátek 23.9. 16:00-19:00, sobota 24.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 09:40 - areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M10-11 žáci 10-11 let 2006 2005 Muž
Z10-11 žákyně 10-11 let 2006 2005 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
Trasa D8

Startovné

On-line registrace

do 21.09.2016 - 100 CZK | na místě - 100 CZK

do 21.09.2016

JT - děti 8-9 let
Prezence pátek 23.9. 16:00-19:00, sobota 24.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 10:20 - areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M8-9 žáci 8-9 let 2008 2007 Muž
Z8-9 žakyně 8-9 let 2008 2007 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
Trasa D6

Startovné

On-line registrace

do 26.08.2016 - 100 CZK | na místě - 100 CZK

do 21.09.2016

JT - děti 6-7 let
Prezence pátek 23.9. 16:00-19:00, sobota 24.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 11:00 - areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M6-7 Žáci 6-7 let 2010 2009 Muž
Z6-7 Žákyně 6-7 let 2010 2009 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
Trasa D5

Startovné

On-line registrace

do 26.08.2016 - 100 CZK | na místě - 100 CZK

do 21.09.2016

JT - děti do 5 let
Prezence pátek 23.9. 16:00-19:00, sobota 24.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 11:40 - areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:00

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M5 kluci 2015 2011 Muž
Z5 holky 2015 2011 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
Trasa D0

Startovné

On-line registrace

do 26.08.2016 - 0 CZK | na místě - 0 CZK

do 21.09.2016

JT - závod odrážedel
Prezence pátek 23.9. 16:00-19:00, sobota 24.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 11:50 - areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:00

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
DOM kluci 2015 2011 Muž
DOZ holky 2015 2011 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    ceska sporitelna 300
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017