23.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 44' 16.071" E 49° 43' 9.388" N
Místo registrace: Areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: Areál letního tábora Spálovský mlýn

Trasy

Trasa B

délka

převýšení

56 km

1192 m

Startovné do 26.08.2017 - 500 CZK | do 18.09.2017 - 550 CZK | do 20.09.2017 - 600 CZK | na místě - 650 CZK
On-line registrace do 20.09.2017
Prezence pátek 22.9. 16:00-19:00, sobota 23.9. 8:00-11:00
Start 11:30 - Areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 16:30 | Čas vyhlášení - 16:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
MEL Muži Elite 2002 1918 Muž
M17-22 Muži 17-22 let 2000 1995 Muž
M23-29 Muži 23-29 let 1994 1988 Muž
M30-39 Muži 30-39 let 1987 1978 Muž
M40-49 Muži 40-49 let 1977 1968 Muž
M50-59 Muži 50-59 let 1967 1958 Muž
M60+ Muži nad 60 let 1957 1918 Muž
Z17-22 Ženy 17-22 let 2000 1995 Žena
Z23-29 Ženy 23-29 let 1994 1988 Žena
Z30-39 Ženy 30-39 let 1987 1978 Žena
Z40-49 Ženy 40-49 let 1977 1968 Žena
Z50+ Ženy 50+ let 1967 1918 Žena
TND Tandem 1918 1917 Unisex

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Typ Pohlaví Min. počet Max. počet Dítě povinné
Firemní tým Unisex 3 5 Ne
Trasa C

délka

převýšení

33 km

837 m

Startovné do 26.08.2017 - 500 CZK | do 18.09.2017 - 550 CZK | do 20.09.2017 - 600 CZK | na místě - 650 CZK
On-line registrace do 20.09.2017
Prezence pátek 22.9. 16:00-19:00, sobota 23.9. 8:00-11:00
Start 12:45 - Areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 16:30 | Čas vyhlášení - 16:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M14-16 Kadeti 14-16 let 2003 2001 Muž
M17-22 Muži 17-22 let 2000 1995 Muž
M23-39 Muži 23-39 let 1994 1978 Muž
M40+ Muži nad 40 let 1977 1918 Muž
Z14-16 kadetky 14-16 let 2003 2001 Žena
Z17-22 Ženy 17-22 let 2000 1995 Žena
Z23-39 Ženy 23-39 let 1994 1978 Žena
Z40+ Ženy nad 40 let 1977 1918 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Typ Pohlaví Min. počet Max. počet Dítě povinné
Firemní tým Unisex 3 5 Ne
Trasa D

délka

převýšení

13 km

350 m

Startovné do 26.08.2017 - 250 CZK | do 20.09.2017 - 300 CZK | na místě - 350 CZK
On-line registrace do 20.09.2017
Prezence pátek 22.9. 16:00-19:00, sobota 23.9. 8:00-11:30
Start 12:30 - Areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 16:00 | Čas vyhlášení - 00:00

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M Muži 2003 1918 Muž
Z Ženy 2003 1918 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Typ Pohlaví Min. počet Max. počet Dítě povinné
Rodinný tým Unisex 2 10 Ano

Dětské trasy

Trasa D12

Startovné

On-line registrace

do 20.09.2017 - 100 CZK | na místě - 100 CZK

do 20.09.2017

JT - děti 12-13 let
Prezence pátek 22.9. 16:00-19:00, sobota 23.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 09:00 - Areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M12-13 žáci 12-13 let 2005 2004 Muž
Z12-13 žákyně 12-13 let 2005 2004 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
Trasa D10

Startovné

On-line registrace

do 20.09.2017 - 100 CZK | na místě - 100 CZK

do 20.09.2017

JT - děti 10-11let
Prezence pátek 22.9. 16:00-19:00, sobota 23.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 09:30 - Areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M10-11 žáci 10-11 let 2007 2006 Muž
Z10-11 žákyně 10-11 let 2007 2006 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
Trasa D8

Startovné

On-line registrace

do 20.09.2017 - 100 CZK | na místě - 100 CZK

do 20.09.2017

JT - děti 8-9 let
Prezence pátek 22.9. 16:00-19:00, sobota 23.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 10:20 - Areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M8-9 žáci 8-9 let 2009 2008 Muž
Z8-9 žakyně 8-9 let 2009 2008 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
Trasa D6

Startovné

On-line registrace

do 20.09.2017 - 100 CZK | na místě - 100 CZK

do 20.09.2017

JT - děti 6-7 let
Prezence pátek 22.9. 16:00-19:00, sobota 23.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 11:00 - Areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:30

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M6-7 Žáci 6-7 let 2011 2010 Muž
Z6-7 Žákyně 6-7 let 2011 2010 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
Trasa D5

Startovné

On-line registrace

do 20.09.2017 - 100 CZK | na místě - 100 CZK

do 20.09.2017

JT - děti do 5 let
Prezence pátek 22.9. 16:00-19:00, sobota 23.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 11:30 - Areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:00

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
M5 kluci 2016 2012 Muž
Z5 holky 2016 2012 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
Trasa D0

Startovné

On-line registrace

do 20.09.2017 - 0 CZK | na místě - 0 CZK

do 20.09.2017

JT - závod odrážedel
Prezence pátek 22.9. 16:00-19:00, sobota 23.9. 8:00-11:40

Registrace děti končí 30 minut před startem jejich kategorie.

Start 11:50 - Areál letního tábora Spálovský mlýn
Časový limit - 00:00 | Čas vyhlášení - 15:00

Kategorie

Standardní kategorie

Zkratka Název Rok narození od Rok narození do Pohlaví
DOM kluci 2016 2012 Muž
DOZ holky 2016 2012 Žena

Speciální kategorie

Nejsou žadné speciální kategorie

Týmové kategorie

Nejsou žadné týmové kategorie
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    CS n RGB
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017