Neaktuální sezóna

Pozor, nacházíte se v detailu jednoho z předchozích ročníků závodu. Tato stránka o závodě není pro tento rok aktuální. Doporučujeme přejít na aktuální ročník závodu! Pokud si chcete pouze prohlédnout informace z předchozího ročníku, ignorujte prosím toto oznámení a pokračujte.

Přejít na letošní ročník

24.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 43' 43.975" E 49° 43' 15.856" N
Místo registrace: areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: areál letního tábora Spálovský mlýn

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 B 24441 Boudný Pavel 1982 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
2 B 17 Ulman Matouš 1984 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
3 B 22684 Skalický Pavel 1992 MEL CZE KOLOVNA KM MTB team Ano
4 B 22770 Stošek Martin 1994 M17-22 CZE SYMBIO+ BMC Ano
5 B 23517 Strož Jan 1989 MEL CZE SYMBIO+ BMC Ano
6 B 272 Kamler Josef 1988 M23-29 CZE Ano
7 B 261 Hynek Kristián 1980 MEL CZE Topeak Ergon Racing Team Ano
8 B 52248 Paur Ondřej 1991 M23-29 CZE SYMBIO+ BMC Ano
9 B 17020 Hradil Jiří 1986 MEL CZE FORCE KCK Zlín Ano
10 B 21437 Buksa Dominik 1990 MEL CZE FUTURE CYCLING-ED´ SYSTEM Ano
11 B 54846 Rajchart Jan 1996 M17-22 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
12 B 21112 Šťastný Petr 1988 M23-29 CZE RAJEC Allivictus Ano
13 B 48250 Průdek Matěj 1997 M17-22 CZE superior mtb team Ano
14 B 36195 Daněk Jiří 1993 M23-29 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team Ano
15 B 28727 Jílek Zdeněk 1996 M17-22 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team Ano
16 B 26179 Minka Jakub 1994 M17-22 CZE www.giacobbeem.cz Ano
17 B 32956 Procházka Jan 1994 M17-22 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
18 B 52337 Rydval Filip 1996 M17-22 CZE alltraining.cz Ano
19 B 24355 Andrle David 1991 M23-29 CZE Symbio+BMC Ano
20 B 25044 Doležal Václav 1996 M17-22 CZE ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team Ano
21 B 274 Pilčík Adam 1984 M30-39 CZE SYMBIO+ BMC Ano
22 B 57263 Váňa Pavel 1988 M23-29 CZE Biketriatlon Morkovice mtb Ne
23 B 91 Tatíček Petr 1985 M30-39 CZE Rajec-Allivictus Ano
24 B 22775 Plesník Michal 1984 M30-39 CZE AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRÙHONICE Ano
25 B 75898 Zeithammer Martin 1987 M23-29 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
26 B 53485 Písař Jan 1988 M23-29 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team Ano
27 B 32077 Reiner Jan 1985 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
28 B 46205 Pitel Lukáš 1983 M30-39 CZE Křižák Team Ano
29 B 47431 Moravec Karel 1996 M17-22 CZE AUTHOR MASTERS Ano
30 B 30646 Holub Josef 1979 M30-39 CZE Ano
31 B 42395 Mokrý Jakub 1990 M23-29 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
32 B 460 Kobliha Ondřej 1986 M30-39 CZE CYKLOTRENINK.com Ano
33 B 52278 Kadlec Jakub 1997 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
34 B 16542 Istenčin Lukáš 1977 M30-39 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team Ano
35 B 52354 Swárovský Michal 1998 M17-22 CZE Alltraining.cz Ano
36 B 75816 Strnka Tomáš 1984 M30-39 CZE Bike Team Sazovice Ano
37 B 5603 Holub Milan 1982 M30-39 CZE SK BAgBIKE Ne
38 B 52542 šnobel zdenek 1965 M50-59 CZE Ano
39 B 58108 Papež Vít 1996 M17-22 CZE Symbio+ BMC Ano
40 B 75491 Vopat Milan 1999 M17-22 CZE Ano
41 B 125 Kučera Vladimír 1973 M40-49 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
42 B 81313 Heinrich Lukáš 1979 M30-39 CZE Bikestyle.cz Ano
43 B 36495 Šípal Ivan 1967 M40-49 CZE Alltraining Lawi Ano
44 B 16227 Klofanda Martin 1977 M30-39 CZE RAJEC Allivictus Ano
45 B 30384 Jiřena Pavel 1967 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS Ano
46 B 32546 Plášek Tomáš 1994 M17-22 CZE Alltraining.cz - Lawi Ano
47 B 41310 Jirků Jakub 1996 M17-22 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS Ano
48 B 24591 Beran Vojtěch 1982 M30-39 CZE alltraining.cz Ano
49 B 77107 Záleský Milan 1992 M23-29 CZE RCR bike Česká Třebová Ano
50 B 47450 Spilka Tomáš 1993 M23-29 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest Ano

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    ceska sporitelna 300
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017