Neaktuální sezóna

Pozor, nacházíte se v detailu jednoho z předchozích ročníků závodu. Tato stránka o závodě není pro tento rok aktuální. Doporučujeme přejít na aktuální ročník závodu! Pokud si chcete pouze prohlédnout informace z předchozího ročníku, ignorujte prosím toto oznámení a pokračujte.

Přejít na letošní ročník

24.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 43' 43.975" E 49° 43' 15.856" N
Místo registrace: areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: areál letního tábora Spálovský mlýn

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
101 B 18735 Stodůlková Denisa 1991 Z23-29 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team Ano
102 B 32597 Falcová Hana 1986 Z30-39 CZE alltraining.cz Ano
103 B 32910 Kristková Helena 1975 Z40-49 CZE SYMBIO+ BMC Ano
104 B 38385 Sladkovská Dagmar 1974 Z40-49 CZE Česká spořitelna Accolade Ano
105 B 7723 Nábělková Kateřina 1974 Z40-49 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
106 B 22936 PODSKALSKÁ Anna 1999 Z17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
107 B 36581 Pezová Hana 1962 Z50+ CZE Bottecchia - CZ Cyklo Ano
108 B 38822 Blažková Vendula 1996 Z17-22 CZE SupGirls Ano
109 B 51345 Nevoral Petr 1986 M30-39 CZE I.Kamenická Ano
110 B 28488 Mikolášek Jan 1993 M23-29 CZE Velosport Valenta Scott Team Ano
111 B 44741 Hošek Miroslav 1975 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
112 B 54703 Kulhavý Tomáš 1988 M23-29 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
113 B 75489 Vopat Milan 1973 M40-49 CZE Ano
114 B 27988 Cicvárek Michal 1976 M40-49 CZE OTK BIKE TEAM Ano
115 B 65 Prokop Michal 1978 M30-39 CZE SK POLAR Ano
116 B 58252 Godyň Richard 1994 M17-22 CZE Bike 2000 Ano
117 B 36147 Wiedermann Filip 1994 M17-22 CZE Kolárna Olomouc Ano
118 B 61682 LIBRA Miroslav 1989 M23-29 CZE BikeTeamVěcov Ano
119 B 36719 Hlavaty Milan 1972 M40-49 CZE Symbio +BMC Ano
120 B 26910 Vávra Aleš 1982 M30-39 CZE ANAG Olomouc Ano
121 B 53015 Fischer Martin 1979 M30-39 CZE WÜRTH MTB racing team Ano
122 B 42770 Chovaneček Lukáš 1978 M30-39 CZE COSA NOSTRA BIKE TEAM OSTRAVA Ano
123 B 30963 Charousek Jiří 1973 M40-49 CZE ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB Ano
124 B 59782 Houdek Jiří 1982 M30-39 CZE HR Racing České Budějovice Ano
125 B 59342 Vymětalík Jaroslav 1991 M23-29 CZE CYKLO PROFI Ano
126 B 57479 SCHIFFER Michael 1966 M50-59 AUT bike - altmann.at Ano
127 B 41407 Křivánek Tomáš 1994 M17-22 CZE Cyklosport Unite Ano
128 B 37526 Přichystal Lukáš 1981 M30-39 CZE Opec Cycling Academy Ne
129 B 75177 Štrbík Roman 1977 M30-39 CZE alltraining.cz Ano
130 B 62201 Picka Petr 1991 M23-29 CZE Symbio+BMC Ano
131 B 37088 Vícha Lukáš 1989 M23-29 CZE BIKE SPORT SERVIS OPAVA Ano
132 B 36114 Kovářík Jiří 1979 M30-39 CZE CK Kolík Bohumín Ne
133 B 58199 Smejkal Roman 1976 M40-49 CZE Synerga Bike Team Ano
134 B 41137 Bič Tomáš 1978 M30-39 CZE Česká spořitelna MTB Hobby Ano
135 B 15224 Fojt Milič 1972 M40-49 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
136 B 21875 Krčmář Jan 1977 M30-39 CZE Hranice Ano
137 B 5967 Hlůžek Radim 1992 M23-29 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM Ano
138 B 38807 Ryska Petr 1975 M40-49 CZE Ano
139 B 21963 Hrachovina Eduard 1995 M17-22 CZE CK Petřvald Ano
140 B 40156 Tichák Jan 1979 M30-39 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc Ano
141 B 15734 Gerža Jiří 1987 M23-29 CZE Ano
142 B 1018 Karkoška Milan 1968 M40-49 CZE bajker.eu Ano
143 B 20947 Vala Martin 1969 M40-49 CZE ZÁDVEŘICE Ano
144 B 32900 Skovajsa Jakub 1993 M23-29 CZE CK KOLOKRÁM Ano
145 B 26944 Vilášek Michael 1979 M30-39 CZE Novatop Lapierre Ne
146 B 41874 Štípala Milan 1984 M30-39 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
147 B 46737 Kučera Daniel 1987 M23-29 SVK ebajk racing Ano
148 B 7665 Hejtmánek Ctibor 1968 M40-49 CZE ALW Ano
149 B 23833 Orálek Dušan 1974 M40-49 CZE Cyklofořt Ano
150 B 28455 Satke Tomáš 1971 M40-49 CZE STEVENS-SUPshop.cz Ano

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    CS n RGB
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017