Neaktuální sezóna

Pozor, nacházíte se v detailu jednoho z předchozích ročníků závodu. Tato stránka o závodě není pro tento rok aktuální. Doporučujeme přejít na aktuální ročník závodu! Pokud si chcete pouze prohlédnout informace z předchozího ročníku, ignorujte prosím toto oznámení a pokračujte.

Přejít na letošní ročník

24.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 43' 43.975" E 49° 43' 15.856" N
Místo registrace: areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: areál letního tábora Spálovský mlýn

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
51 B 42606 Pichlíková Jana 1985 Z30-39 CZE SK Polar BLACK Ano
52 B 18314 Hýsek Pavel 1965 M50-59 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS Ano
53 B 392 Blažek Jiří 1963 M50-59 CZE AUTHOR masters Ano
54 B 25328 Křižák Petr 1965 M50-59 CZE Křižák Team Ano
55 B 16074 Ibehej Josef 1956 M60+ CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
56 B 1637 Víšek Zdeněk 1953 M40+ CZE Alltraining.cz-Lawi Ano
57 B 25106 Studenovský Radek 1997 M17-22 CZE GS Cykloteam Jistebnice Ano
58 B 24477 Holiš Martin 1974 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
59 B 58368 MAJKUT PETR 1971 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
60 B 41210 Holan Pavel 1985 M30-39 CZE CT Weber Ano
61 B 59664 Řada Michal 1989 M23-29 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest Ano
62 B 35989 Zavadil Libor 1975 M40-49 CZE Velo Dvořák Ano
63 B 19405 Horáček Radim 1990 M23-29 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
64 B 30284 Blažek Jan 1992 M23-29 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
65 B 25045 Doležal Vladislav 1999 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
66 B 37721 Formánek Adam 1999 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
67 B 44375 Kouklík David 1993 M23-29 CZE Symbio+ BMC Ano
68 B 62104 Blažek Jan 1992 M23-29 CZE Rajec-Allivictus Ano
69 B 1408 Frank Petr 1978 M30-39 CZE SK Polar BLACK Ano
70 B 72949 Vopálenský Martin 1975 M40-49 CZE Velosport Valenta Scott Team Ne
71 B 29994 Škarnitzlová Jitka 1990 Z23-29 CZE Česká spořitelna- Accolade cycling team Ano
72 B 7772 Zlámal Tomáš 1979 M30-39 CZE SK Polar BLACK Ano
73 B 23352 Kechrt Tomáš 1981 M30-39 CZE In Life Cycling team Ano
74 B 51389 Nevoral Jiří 1983 M30-39 CZE Truhlářství Nevoral Ano
75 B 33551 Rubač Michal 1993 M23-29 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest Ano
76 B 38603 Novák Vojtěch 1989 M23-29 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest Ano
77 B 58259 Pokorný Aleš 1986 M30-39 CZE Křižák Team Ano
78 B 35935 Fox Miloš 1968 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS Ano
79 B 15352 Kocian Václav 1958 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS Ano
80 B 41306 Sýkora Karel 1999 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
81 B 36301 Paták Kamil 1976 M40-49 CZE Bike Team Sazovice Ano
82 B 75512 Skotálek Jan 1997 M17-22 CZE SMC Fort UO Ano
83 B 44239 Straka Michal 1991 M23-29 SVK CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
84 B 62577 Hvolka Petr 1975 M40-49 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
85 B 54968 Průdková Barbora 1996 Z17-22 CZE superior mtb team Ano
86 B 42367 Trávníček David 1975 M40-49 CZE SK POLAR Ano
87 B 40090 Chovanec Filip 1993 M23-29 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
88 B 45856 Klein Martin 1977 M30-39 CZE Symbio + BMC Ano
89 B 3624 Jaroš David 1982 M30-39 CZE SK Polar Green Ano
90 B 73954 Růta Josef 1976 M40-49 CZE Sk Polar BLECK Ano
91 B 37227 Trummer Rudolf 1966 M50-59 AUT Toms radhaus Ne
92 B 29007 Váňa Marek 1971 M40-49 CZE MM AUTO - MTB Team Ano
93 B 30682 Nebeský Tomáš 1969 M40-49 CZE Varta Ano
94 B 42359 Svoboda Robert 1977 M30-39 CZE bajker.eu Ano
95 B 47881 Karas Jaroslav 1982 M30-39 CZE SYMBIO+ BMC Ano
96 B 42050 Koblížek Petr 1979 M30-39 CZE Kola Koblížek Ano
97 B 37762 Hajný Martin 1986 M30-39 CZE CYKLOTRENINK.com Ano
98 B 43287 Franc Lubomír 1978 M30-39 CZE mtbs.cz Ano
99 B 1147 Míl Jiří 1966 M50-59 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
100 B 36497 Klár Martin 1986 M30-39 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    ceska sporitelna 300
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017