13.
květen

Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

Mladá Boleslav | 14° 53' 52.447" E 50° 25' 14.885" N
Cíl: Mladá Boleslav - Krásná louka

Start list

Přihlášení závodníci

Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 13 Přibyl Tomáš 1960 M50-59 CZE Česká spořitelna Accolade Ano
B 215 Bubílek Michal 1986 MEL CZE Kellys BIKE RANCH Ano
B 1408 Frank Petr 1978 M30-39 CZE SK Polar BLACK Ne
C 1464 Žáčková Jana 1967 Z40+ CZE BSK racing Ano
C 1468 Novotný Pavel 1970 M40+ CZE Líbeznice Ano
B 1889 Háva Slavomír 1979 M30-39 CZE ČESKÁ LÍPA Ano
C 2087 Háva Jiří 1947 M40+ CZE ČESKÁ LÍPA Ano
D 3212 Ledvinka Petr 1975 M CZE Ano
B 4715 Vykoukal Petr 1971 M40-49 CZE Bike team Píchači Ano
B 5967 Hlůžek Radim 1992 M23-29 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM Ano
B 6320 Schlegel Jan 1973 M40-49 CZE mtbc manitou sokol chrudim Ano
B 7772 Zlámal Tomáš 1979 M30-39 CZE SK Polar BLACK Ano
B 16082 Duchek Jiří 1973 M40-49 CZE KL Sport Most Ano
B 16293 Tondr David 1979 M30-39 CZE LAWI author team Ano
C 16488 Mázl Miroslav 1947 M40+ CZE MTB Sp Vrchlabí Ano
B 16542 Istenčin Lukáš 1977 M40-49 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team B Ano
B 17587 Kočí Ladislav 1972 M40-49 CZE INT CZ Ano
B 17775 Pek Miroslav 1958 M50-59 CZE PEKSPORT SPECIALIZED Ano
B 17911 Drbohlav Zdeněk 1966 M50-59 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ Ano
B 19173 Lux Roman 1975 M40-49 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A Ano
B 19243 Sviták Pavel 1991 M23-29 CZE KC Kutná Hora Ano
C 19574 Toman Luboš 1969 M40+ CZE www.carla.kupkolo.cz Ano
B 19649 Bušková Leona 1972 Z40-49 CZE GHOST Team Ano
B 19784 Habr Antonín 1957 M60+ CZE CCeX Ano
B 19913 Švec František 1979 M30-39 CZE DEXTER CYCLING Ne
B 20552 Kroupa Lukáš 1978 M30-39 CZE STOPRO bike team Ano
B 20561 Synovec Jindřich 1965 M50-59 CZE Cyklofit mtb Liberec Ano
C 21231 Toman Lukáš 1991 M23-39 CZE www.carla.kupkolo.cz Ano
B 21531 Procházková Michaela 1978 Z30-39 CZE LAWI author team Ano
B 23661 Ornst Jan 1967 M50-59 CZE Ano
B 23683 Douša Tomáš 1974 M40-49 ??? ELEKTROSPOJ Ne
C 23749 Žižka David 1989 M23-39 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS Ano
B 24042 Studený Jan 1982 M30-39 CZE Ano
C 24048 Trčka Jan 1968 M40+ CZE Ano
B 24433 Červenka David 1977 M40-49 CZE Česká spořitelna -Accolade cycling team Ano
B 24643 JELINEK Jan 1977 M40-49 CZE Ano
C 26727 Baňka Jiří 1968 M40+ CZE Ano
C 26738 Baňková Markéta 1974 Z40+ CZE Ano
B 27511 Bednár Jan 1979 M30-39 CZE Ne
B 27547 vonka jiří 1954 M60+ CZE Apache Loko Trutnov Ne
B 27978 Bartůněk Michal 1982 M30-39 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby C Ano
C 28254 Brzek Pavel 1987 M23-39 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS Ano
B 28377 Čech Pavel 1953 M40+ CZE USN CZ Ano
B 28488 Mikolášek Jan 1993 M23-29 CZE Velosport Valenta Scott Team Ne
B 28718 Černý Václav 1973 M40-49 CZE Ano
B 29007 Váňa Marek 1971 M40-49 CZE MM AUTO - MTB Team Ano
B 29468 Brabenec Martin 1981 M30-39 CZE Ne
B 29794 Planeta Boris 1977 M40-49 CZE BSK racing Ano
D 29986 ZEMAN Radim 2004 Z CZE Bike & Ski Bakajda Ano
D12 29986 ZEMAN Radim 2004 M12-13 CZE Bike & Ski Bakajda Ano

Přihlášení závodníci

Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    ceska sporitelna 300
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017