3.
červen

Orlík Tour Kooperativy

Orlík - Vystrkov | 14° 9' 8.311" E 49° 32' 46.698" N
Cíl: areál Hotel Orlík

Start list

Přihlášení závodníci

Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 13 Přibyl Tomáš 1960 M50-59 CZE Česká spořitelna Accolade Ano
B 988 Měchura Jiří 1973 M40-49 CZE PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM Ano
B 1408 Frank Petr 1978 M30-39 CZE SK Polar BLACK Ne
B 2317 Hodinar Milos 1972 M40-49 CZE Chomutov Ano
B 6069 Korityák Daniel 1969 M40-49 CZE BC Tyršova Písek Ano
B 7772 Zlámal Tomáš 1979 M30-39 CZE SK Polar BLACK Ano
B 16542 Istenčin Lukáš 1977 M40-49 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team B Ano
B 18192 Šnebergr Martin 1969 M40-49 CZE KOLA ŠILHAVÝ MTB Team Ano
B 19173 Lux Roman 1975 M40-49 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A Ano
B 19649 Bušková Leona 1972 Z40-49 CZE GHOST Team Ano
B 19784 Habr Antonín 1957 M60+ CZE CCeX Ano
B 19913 Švec František 1979 M30-39 CZE DEXTER CYCLING Ne
B 20192 Nový Petr 1989 M23-29 CZE beespee Ano
B 23661 Ornst Jan 1967 M50-59 CZE Ano
C 24048 Trčka Jan 1968 M40+ CZE Ano
B 24445 Horák Jiří 1964 M50-59 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby C Ano
B 24643 JELINEK Jan 1977 M40-49 CZE Ne
C 26523 Holoubek Petr 1976 M40+ CZE Ano
B 27583 Vopálenský Milan 1972 M40-49 CZE Velosport Valenta Scott Team Ano
B 28944 Stowasser Filip 1983 M30-39 CZE Škoda Power Ano
C 30515 Kolesnikov Martin 1977 M40+ CZE Vlastizdar Brdy Ne
B 30555 Kopec Ladislav 1990 M23-29 CZE Veřejná Sportovní Akademie zs Ano
C 31269 Kronawetter Jiří 1967 M40+ CZE Ano
D8 31761 MĚCHURA Albert 2008 M8-9 CZE PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM Ano
C 32694 Kobr Jiří 2000 M17-22 CZE Fischer Ski klub Šumava Ne
D10 33897 Sedláčková Veronika 2007 Z10-11 CZE IVAR CS – AUTHOR TEAM Ano
D8 35949 Kyselová Aneta 2008 Z8-9 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM Ano
C 36041 Balajka Ondřej 1980 M23-39 CZE fajný dizajn Ne
D10 36172 Čapková Claudie 2007 Z10-11 CZE IVAR CS AUTHOR TEAM Ano
C 36506 Zástava Karel 1969 M40+ CZE AISIN Písek Ano
C 36535 Elsnic Petr 1991 M23-39 CZE Ano
B 36655 Šedivý Radek 1988 M23-29 CZE Lipence Ano
C 36837 Elsnic Tomáš 1992 M23-39 CZE Ano
D10 38182 Mařík Petr 2006 M10-11 CZE Juvena Horosedly Ano
B 38603 Novák Vojtěch 1989 M23-29 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest Ano
C 38750 Filip Martin 1977 M40+ CZE la degustation chefs team Ano
C 40801 Holoubek Ondřej 2000 M17-22 CZE Fischer Ski klub Šumava Vimperk Ano
C 40807 Holoubek Jakub 2002 M14-16 CZE Fischer Ski klubŠumava Vimperk Ano
D6 43369 Mařík Lukáš 2010 M6-7 CZE Juvena Horosedly Ano
B 44239 Straka Michal 1991 M23-29 SVK CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
D8 44463 Frencl Patrik 2008 M8-9 CZE GIANT Pítrs bikes Ano
D5 44983 Měchurová Dorota 2012 Z5 CZE PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM Ano
B 45383 Šourek František 1982 M30-39 CZE nkt cables cycling team Ano
B 46262 Hrubý Jakub 1998 M17-22 CZE KC Kooperativa Jablonec n. N. Ano
B 46408 Brodský Tomáš 1989 M23-29 CZE Ne
B 47046 Trojan Tomáš 1987 M30-39 CZE Ano
B 47122 Hartl Tomáš 1980 M30-39 CZE Sokol Římov Ne
B 47217 Havránek Petr 1988 M23-29 CZE Ano
B 47218 Hodl Jindřich 1962 M50-59 CZE Ano
B 47260 Matocha Patrik 1977 M40-49 CZE Ano

Přihlášení závodníci

Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    ceska sporitelna 300
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017