23.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 44' 16.071" E 49° 43' 9.388" N
Místo registrace: Areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: Areál letního tábora Spálovský mlýn

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 B 24441 Boudný Pavel 1982 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
2 B 17 Ulman Matouš 1984 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
3 B 22770 Stošek Martin 1994 MEL CZE SYMBIO+ BMC Ano
4 B 261 Hynek Kristián 1980 MEL CZE Topeak Ergon Racing Team Ano
5 B 23517 Strož Jan 1989 MEL CZE SYMBIO+ BMC Ano
6 B 21437 Buksa Dominik 1990 MEL CZE FUTURE CYCLING-ED´ SYSTEM Ano
7 B 87181 Klos Viktor 1992 MEL CZE SK Bagbike Rubing Ano
8 B 75 Haman Martin 1984 MEL CZE SUPERIOR RIDERS Ano
9 B 73883 Hudeček Jiří 1986 M30-39 CZE GIANT TRANS BRDY Ano
10 B 54846 Rajchart Jan 1996 M17-22 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
11 B 75898 Zeithammer Martin 1987 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
12 B 54839 Kobes Lukáš 1996 M17-22 CZE SYMBIO+ BMC Ano
13 B 55008 Lavička Adam 1995 M17-22 CZE GHOST Team Ano
14 B 52337 Rydval Filip 1996 M17-22 CZE alltraining.cz Ano
15 B 32956 Procházka Jan 1994 M23-29 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
16 B 87122 Anděl Jan 1999 M17-22 CZE Bike2000 Ano
17 B 20092 Stošek Viktor 1991 M23-29 CZE SYMBIO+ BMC Ano
18 B 274 Pilčík Adam 1984 M30-39 CZE SYMBIO+ BMC Ano
19 B 25044 Doležal Václav 1996 M17-22 CZE ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team Ano
20 B 52284 Skála Jaromír 1998 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
21 B 53485 Písař Jan 1988 M23-29 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team Ano
22 B 24355 Andrle David 1991 M23-29 CZE Symbio+BMC Ano
23 B 52278 Kadlec Jakub 1997 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
24 B 36985 Mader Daniel 1991 M23-29 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
25 B 42395 Mokrý Jakub 1990 M23-29 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
26 B 58254 Kubelka Petr 1995 M17-22 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
27 B 32077 Reiner Jan 1985 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
28 B 36195 Daněk Jiří 1993 M23-29 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team Ano
29 B 460 Kobliha Ondřej 1986 M30-39 CZE CYKLOTRENINK.com Ne
30 B 58017 Kalita Tomáš 1988 M23-29 CZE SK BAgBIKE Ano
31 B 52248 Paur Ondřej 1991 M23-29 CZE SYMBIO+ BMC Ano
32 B 47431 Moravec Karel 1996 M17-22 CZE AUTHOR MASTERS Ano
33 B 46205 Pitel Lukáš 1983 M30-39 CZE Křižák Team Ano
34 B 15857 Kníže David 1982 M30-39 CZE Prodoli Racing Team Ano
35 B 24265 Hruška Jan 1975 M40-49 CZE GHOST Team Ano
36 B 75491 Vopat Milan 1999 M17-22 CZE Ano
37 B 52354 Swárovský Michal 1998 M17-22 CZE Alltraining.cz Ano
38 B 5967 Hlůžek Radim 1992 M23-29 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM Ano
39 B 30646 Holub Josef 1979 M30-39 CZE Ne
40 B 24591 Beran Vojtěch 1982 M30-39 CZE alltraining.cz Ano
41 B 32546 Plášek Tomáš 1994 M23-29 CZE Alltraining.cz - Lawi Ano
42 B 27953 Strnad Jiří 1984 M30-39 CZE AUTHOR MASTERS Ano
43 B 36495 Šípal Ivan 1967 M50-59 CZE Alltraining Lawi Ano
44 B 24477 Holiš Martin 1974 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
45 B 19405 Horáček Radim 1990 M23-29 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
46 B 86470 Dobeš Bohumír 1979 M30-39 CZE PREMIUM HOTEL Ano
47 B 16542 Istenčin Lukáš 1977 M40-49 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team Ano
48 B 125 Kučera Vladimír 1973 M40-49 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
49 B 44239 Straka Michal 1991 M23-29 SVK CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
50 B 28488 Mikolášek Jan 1993 M23-29 CZE Velosport Valenta Scott Team Ano

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    CS n RGB
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017