23.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 44' 16.071" E 49° 43' 9.388" N
Místo registrace: Areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: Areál letního tábora Spálovský mlýn

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
16 B 87122 Anděl Jan 1999 M17-22 CZE Bike2000 Ano
458 B 49868 ANDRÝSEK Václav 1997 M17-22 CZE Krvavé záda Ano
672 B 89493 Bártek David 1998 M17-22 CZE Kellys Bikeranch Team Ano
350 B 45025 Bartoň Ondřej 1997 M17-22 CZE Ano
210 B 59979 Burian David 1998 M17-22 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
170 B 90050 Cihlář Adam 1998 M17-22 CZE TJ Favorit Brno Ano
19 B 25044 Doležal Václav 1996 M17-22 CZE ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team Ano
551 B 54347 Dvouletý Filip 2000 M17-22 CZE Kupkolo SRNCI Ano
121 B 86509 Fiala Tomáš 1995 M17-22 CZE Ano
85 B 37721 Formánek Adam 1999 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
120 B 59226 Fuksa Jaromír 1999 M17-22 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
587 B 88858 Glogar Josef 1995 M17-22 CZE Ano
92 B 55151 HOLUB Jan 1998 M17-22 CZE Symbio+BMC Ano
619 B 89510 Homola Jakub 2000 M17-22 CZE Bike2000 Ano
164 B 21963 Hrachovina Eduard 1995 M17-22 CZE CK Petřvald Ano
307 B 46262 Hrubý Jakub 1998 M17-22 CZE KC Kooperativa Jablonec n. N. Ano
630 B 89682 Hýbl Radim 2000 M17-22 CZE VRV team Ano
224 B 58173 Janoušek Filip 1996 M17-22 CZE Symbio+BMC Ano
23 B 52278 Kadlec Jakub 1997 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
215 B 52840 Karsch Dominik 1998 M17-22 CZE 4EVER Cyklo Bulis Ano
12 B 54839 Kobes Lukáš 1996 M17-22 CZE SYMBIO+ BMC Ano
615 B 89312 Kočí Vítězslav 1999 M17-22 CZE Ano
58 B 73978 Kozák Matouš 1998 M17-22 CZE ZP cyklo PROOFY Corratec tem Ne
26 B 58254 Kubelka Petr 1995 M17-22 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
13 B 55008 Lavička Adam 1995 M17-22 CZE GHOST Team Ano
32 B 47431 Moravec Karel 1996 M17-22 CZE AUTHOR MASTERS Ano
330 B 81419 Novák Jan 1996 M17-22 CZE Česká Spořitelna - Accollade cycling team Ano
694 B 55886 PĚGŘÍM Filip 2000 M17-22 CZE TJ TŽ TŘINEC Ne
411 B 58810 Podola Dominik 1999 M17-22 CZE Ano
679 B 90075 Poruba Matěj 2000 M17-22 CZE Ano
318 B 58038 Puhlovský Tomáš 1999 M17-22 CZE alltraining.cz Ano
10 B 54846 Rajchart Jan 1996 M17-22 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
14 B 52337 Rydval Filip 1996 M17-22 CZE alltraining.cz Ano
576 B 88490 Šén Jakub 1997 M17-22 CZE Ano
20 B 52284 Skála Jaromír 1998 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
97 B 75512 Skotálek Jan 1997 M17-22 CZE SMC Fort UO Ano
214 B 26433 Štěpaník Jiří 1997 M17-22 CZE MORAVEC TEAM Ano
37 B 52354 Swárovský Michal 1998 M17-22 CZE Alltraining.cz Ano
78 B 41306 Sýkora Karel 1999 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
87 B 43644 Tomašov Filip 1996 M17-22 CZE superior mtb team Ne
36 B 75491 Vopat Milan 1999 M17-22 CZE Ano
568 B 40069 Vysloužil Jan 1996 M17-22 CZE Ano

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    ceska sporitelna 300
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017