23.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 44' 16.071" E 49° 43' 9.388" N
Místo registrace: Areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: Areál letního tábora Spálovský mlýn

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
365 B 17087 Bystriansky Josef 1954 M60+ CZE GHOST Team Ano
366 B 75856 Štěpán Jaromír 1978 M30-39 CZE Ano
367 B 86801 Schwarz Jan 1987 M30-39 CZE Novatop Lapierre Ano
368 B 15127 Zourek Pavel 1960 M50-59 CZE PBV MTB Brno Ano
369 B 19367 Šupík Mirek 1973 M40-49 CZE Ano
370 B 45109 Zenáhlík Tomáš 1980 M30-39 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby C Ano
371 B 36758 Gellner Jan 1980 M30-39 CZE Jala B1 Ano
372 B 80285 Prostřední Jakub 1992 M23-29 CZE Ano
373 B 44611 Košnar Pavel 1974 M40-49 CZE Ano
374 B 7656 Doležal Pavel 1990 M23-29 CZE CYKLO DOLEŽAL Ano
375 B 33949 WACHTL Vojtěch 1986 M30-39 CZE SunSki Academy Špindlerův Mlýn Ano
376 B 50883 SMEJKAL Jan 1973 M40-49 CZE Ano
377 B 86626 Máj Tomáš 1985 M30-39 CZE Ne
378 B 37508 Janča Roman 1984 M30-39 CZE BESKYD BIKE Ano
379 B 85834 Tesarik Michal 1979 M30-39 CZE Ano
380 B 15420 Glabazňa Lukáš 1982 M30-39 CZE OSTRAVA Ano
381 B 2216 Špaček Jan 1977 M40-49 CZE Ano
382 B 62889 Urbášek Dalibor 1975 M40-49 CZE Ano
383 B 76288 Šlechta Petr 1976 M40-49 CZE Ano
384 B 77022 Slívová Kateřina 1974 Z40-49 CZE SYMBIO+ BMC Ano
385 B 46295 Košťál Jakub 1987 M30-39 CZE Ano
386 B 39525 Mikšan Marek 1984 M30-39 CZE Kofola Team Ano
387 B 36683 Štefek Alan 1971 M40-49 CZE alltraining.cz Ano
388 B 76387 Chrastina Roman 1980 M30-39 CZE CONTINENTAL SPORT TEAM Ne
389 B 37430 Novák Jiří 1976 M40-49 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby X Ano
390 B 37981 Majerník Karol 1957 M60+ CZE HaPe Cyklosport Brno Ano
391 B 81336 Kolátor Aleš 1972 M40-49 CZE AGROFERT cyklo tým Ano
392 B 56476 KAŠPAROVÁ Natálie 2000 Z17-22 CZE BIKE FREAKS HOLICE Ano
393 B 82903 Burget Dusan 1981 M30-39 CZE Ano
394 B 62906 Jahoda Roman 1978 M30-39 CZE Jersey Ano
395 B 2034 Otevřelová Adéla 1989 Z23-29 CZE Ano
396 B 62850 Lačný Milan 1981 M30-39 CZE Nábytek NOEL Ano
397 B 3407 Behúň Ján 1965 M50-59 CZE Monarda MB Olomouc Ne
398 B 33724 Spurný Roman 1964 M50-59 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc Ano
399 B 23993 Kalda Martin 1978 M30-39 CZE Ano
400 B 54350 Hrdina Milan 1976 M40-49 CZE Ano
401 B 85066 Tobrman Jiří 1967 M50-59 CZE Ano
402 B 61552 PLODEK Štěpán 1977 M40-49 CZE Ano
403 B 44975 Blaha Aleš 1972 M40-49 CZE TOSHULIN Ano
404 B 28400 Hegegy Jiří 1966 M50-59 CZE HejBim Bike Ano
405 B 76404 Holec Radek 1974 M40-49 CZE CEMEX BIKE TEAM Ano
406 B 23072 HAVLÍČEK Petr 1974 M40-49 CZE Brno Ano
407 B 1161 Přibík Jan 1974 M40-49 CZE Česká spořitelna MTB Hobby B Ano
408 B 58079 Křížek Jakub 1988 M23-29 CZE Ano
409 B 34100 Šíbl Zdeněk 1956 M60+ CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc Ano
410 B 75122 Piontek Petr 1961 M50-59 CZE Ano
411 B 58810 Podola Dominik 1999 M17-22 CZE Ano
412 B 54951 Szolony Tomáš 1966 M50-59 CZE Ano
413 B 1556 Novotný Jiří 1977 M40-49 CZE Team Forman Cinelli Ano
414 B 59629 Vadlejch Martin 1987 M30-39 CZE Alltraining.cz Ano

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    CS n RGB
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017