23.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 44' 16.071" E 49° 43' 9.388" N
Místo registrace: Areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: Areál letního tábora Spálovský mlýn

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
415 B 47614 Dvořák Radim 1978 M30-39 CZE Ano
416 B 7655 Doležal Pavel 1969 M40-49 CZE CYKLO DOLEŽAL Ano
417 B 84793 Láník Jindřich 1986 M30-39 CZE Ano
418 B 72982 Totušek Jan 1985 M30-39 CZE Ano
419 B 26971 Balík Petr 1967 M50-59 CZE Ne
420 B 52758 Křesťan Martin 1990 M23-29 CZE MUDRACI.CZ Ano
421 B 82107 DUDA Robert 1965 M50-59 CZE Ano
422 B 53388 Skopal Jiří 1969 M40-49 CZE NANY BIKE ZLÍN Ano
423 B 74140 Bílková Eliška 1991 Z23-29 CZE CK Slovan Moravská Třebová Ano
424 B 81348 Jelínek Martin 1972 M40-49 CZE AGROFERT cyklo tým - FATRA MTB team Ano
425 B 31669 Krhovský Bohumil 1965 M50-59 CZE Uherské Hradiště Ne
426 B 55873 KOLÁŘ Theodor 1968 M40-49 CZE SCOTT RIDER Ano
427 B 46956 Mésl Roman 1981 M30-39 CZE Fištróni Ano
428 B 16661 Chrostek Martin 1971 M40-49 CZE crosstec Ano
429 B 23876 Balák Pája 1976 M40-49 CZE Kupkolo MTB team Pardubice Ano
430 B 77638 Zikmund Tomáš 1966 M50-59 CZE Ano
431 B 16836 Sochor Petr 1975 M40-49 CZE ŠKODA Auto team Ano
432 B 31108 Kubíček Josef 1981 M30-39 CZE Ano
433 B 77571 Truksa Ivan 1980 M30-39 CZE Ano
434 B 62135 Hodoval Petr 1967 M50-59 CZE Ano
435 B 27535 Ptáčník Václav 1964 M50-59 CZE bajker.eu Ano
436 B 88573 Otáhal Jakub 1977 M40-49 CZE T.J. Sokol Šestajovice Ano
437 B 84921 Hanak David 1971 M40-49 CZE Ano
438 B 53527 Misař Radek 1968 M40-49 CZE Ano
439 B 47122 Hartl Tomáš 1980 M30-39 CZE Sokol Římov Ano
440 B 81782 Brabec Michal 1987 M30-39 CZE Ano
441 B 59079 Rolný Marián 1978 M30-39 CZE Ano
442 B 74162 Faltus Radim 1972 M40-49 CZE NKT Kablo cycling team Ano
443 B 54768 Hošťálek Zdeněk 1976 M40-49 CZE Ano
444 B 47926 Šatala Vladimír 1964 M50-59 SVK WWW.COREX.CZ Ano
445 B 58265 Košár Karel 1975 M40-49 CZE SYMBIO+CANNONDALE Ano
446 B 81893 Sglunda Michal 1981 M30-39 CZE AGROFERT cyklo tým Ano
447 B 81927 Krejčí Pavel 1983 M30-39 CZE Ano
448 B 82248 Málek Zbyněk 1988 M23-29 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team Ano
449 B 80595 Jančik Martin 1980 M30-39 CZE dobrejadro.eu Ano
450 B 1037 Vanke Vilém 1959 M50-59 CZE Ne
451 B 62371 Nippert Filip 1992 M23-29 CZE Ano
452 B 85591 HNÁTEK Tadeáš 1977 M40-49 CZE Ano
453 B 85764 Felcman Tomáš 1985 M30-39 CZE Autocentrum BARTH Ano
454 B 46977 Schäfer Zbyněk 1967 M50-59 CZE Ano
455 B 19262 Rypl Rostislav 1955 M60+ CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
456 B 23661 Ornst Jan 1967 M50-59 CZE Ano
457 B 81712 Čarný David 1979 M30-39 CZE Ano
458 B 49868 ANDRÝSEK Václav 1997 M17-22 CZE Krvavé záda Ano
459 B 28757 Horák Josef 1981 M30-39 CZE AlgheroTeam Ano
460 B 81691 Nepustil Marek 1970 M40-49 CZE Ano
461 B 80079 Kubica Petr 1980 M30-39 CZE Ano
462 B 53054 Strašák Vlastimil 1982 M30-39 CZE Novatop Lapierre Ano
463 B 52815 Zmeškal Robert 1970 M40-49 CZE Ano
464 B 56359 Žůrek Vítězslav 1975 M40-49 CZE AGROFERT cyklo tým Ano

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    CS n RGB
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017