23.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 44' 16.071" E 49° 43' 9.388" N
Místo registrace: Areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: Areál letního tábora Spálovský mlýn

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
465 B 72649 Szeliga Marian 1977 M40-49 CZE Ano
466 B 54765 Kurka Tomas 1972 M40-49 CZE Ne
467 B 53590 Pop Ondřej 1994 M23-29 CZE Ano
468 B 36227 Tesař Karel 1981 M30-39 CZE Klub nesoutěživých Ano
469 B 42451 Otawa Zdenek 1969 M40-49 CZE Cobram team Ano
470 B 19456 Netušil Marek 1973 M40-49 CZE MALVAS bike team Ano
471 B 21186 Vaďura Zdeněk 1974 M40-49 CZE Maňa Říkala Ano
472 B 86540 Krátký Michal 1978 M30-39 CZE Ano
473 B 80966 Brůžek Michal 1983 M30-39 CZE Ano
474 B 88087 BORKOVEC Miroslav 1964 M50-59 CZE Nadšenci z Posázaví Ano
475 B 47260 Matocha Patrik 1977 M40-49 CZE Ano
476 B 81714 Zouhar Petr 1970 M40-49 CZE Ano
477 B 52271 Brodíková Petra 1984 Z30-39 CZE Metrostav Ano
478 B 87617 Lorenc Jiří 1974 M40-49 CZE Ano
479 B 77777 Hrušková Zuzana 1988 Z23-29 CZE GHOST Team Ano
480 B 62369 Nippertová Pavla 1985 Z30-39 CZE Ano
481 B 53311 Novotný Radek 1970 M40-49 CZE OCK Osík Ano
482 B 58626 Skýpala Miroslav 1977 M40-49 CZE Skypi Valmez Team Ano
483 B 31469 Javora Evžen 1959 M50-59 CZE ZAMBICOS - Zlín Ano
484 B 24086 Štochel Milan 1963 M50-59 CZE kavaruzova.cz Ano
485 B 36327 Zeman Jaroslav 1958 M50-59 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
486 B 85110 Křehlík Aleš 1986 M30-39 CZE Ano
487 B 39925 Hřebíček Marek 1975 M40-49 CZE Little Nails Ano
488 B 57671 Sokolář Radomír 1973 M40-49 CZE Ano
489 B 1456 Marková Šárka 1958 Z50+ CZE Ano
490 B 27304 Havlíček Miroslav 1954 M60+ CZE Cykloteam KOLARNA Ano
491 B 81018 Filipík David 1978 M30-39 CZE Ano
492 B 79905 Skoumal Jan 1984 M30-39 CZE Ano
494 B 32229 Žůrek Štěpán 1973 M40-49 CZE Ano
495 B 87594 Berger Petr 1959 M50-59 GER WÜRTH MTB racing team Ano
496 B 80053 Glogar Vojtěch 1994 M23-29 CZE Ano
497 B 8 Jiskra Jaroslav 1964 M50-59 CZE Ano
498 B 32477 Čížek Zdeněk 1960 M50-59 CZE Ano
499 B 54438 Cech Vlastimil 1979 M30-39 CZE IN OPTIK Ano
500 B 47167 Šafařík Martin 1974 M40-49 CZE Ano
501 B 31529 Drozdek Pavel 1965 M50-59 CZE Ano
502 B 53960 HRUDA JIŘÍ 1965 M50-59 CZE Ano
503 B 73256 Kubečková Lucie 1984 Z30-39 CZE Ano
504 B 21806 Rydvan František 1948 M60+ CZE Ano
505 B 20807 Hron Tomáš 1967 M50-59 CZE Ano
506 B 86733 Blinka Bronislav 1966 M50-59 CZE Ano
507 B 37889 Lysý Rostislav 1955 M60+ CZE TEAM Ano
508 B 3959 Knoflíček Jiří 1962 M50-59 CZE KNF BIKE CLUB Ano
509 B 79969 Štěbra Martin 1976 M40-49 CZE Ano
510 B 52967 Mlčoch Pavel 1991 M23-29 CZE Ano
511 B 54769 Mikeška Libor 1970 M40-49 CZE Ano
512 B 80825 Haas David 1987 M30-39 CZE Ano
513 B 19251 Winkler Jan 1977 M40-49 CZE Cyklosport HaF - Bikestyle.cz Ano
514 B 81351 Kolátorová Pavlína 1972 Z40-49 CZE AGROFERT cyklo tým Ano
515 B 4953 Kroutilík Jaroslav 1955 M60+ CZE LRS Vyškov Ano

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    CS n RGB
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017