23.
září

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder | 17° 44' 16.071" E 49° 43' 9.388" N
Místo registrace: Areál letního tábora Spálovský mlýn | Cíl: Areál letního tábora Spálovský mlýn

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
51 B 42606 Pichlíková Jana 1985 Z30-39 CZE SK Polar BLACK Ano
52 B 16074 Ibehej Josef 1956 M60+ CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
53 B 1637 Víšek Zdeněk 1953 M60+ CZE Alltraining.cz-Lawi Ano
54 B 27603 Šenk Jaroslav 1955 M60+ CZE AUTHOR MASTERS Ano
55 B 47450 Spilka Tomáš 1993 M23-29 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest Ano
56 B 31158 Kučera Tomáš 1977 M40-49 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
57 B 46589 Malíř Jan 1980 M30-39 CZE GHOST Team Ano
58 B 73978 Kozák Matouš 1998 M17-22 CZE ZP cyklo PROOFY Corratec tem Ne
59 B 41210 Holan Pavel 1985 M30-39 CZE CT Weber Ano
60 B 15754 Jenšík Jan 1988 M23-29 CZE Křižák Team Ano
61 B 81313 Heinrich Lukáš 1979 M30-39 CZE Bikestyle.cz Ne
62 B 54147 Štěrbák Adam 1993 M23-29 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
63 B 40090 Chovanec Filip 1993 M23-29 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
64 B 59664 Řada Michal 1989 M23-29 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest Ano
65 B 15448 Hyneček Michal 1987 M30-39 CZE Synerga Bike Team Ano
66 B 46003 Janků Lukáš 1987 M30-39 CZE Pepe Bike Ano
67 B 75816 Strnka Tomáš 1984 M30-39 CZE Bike Team Sazovice Ano
68 B 54703 Kulhavý Tomáš 1988 M23-29 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
69 B 37556 Kolašínová Johana 1989 Z23-29 CZE SupGirls Ano
70 B 72949 Vopálenský Martin 1975 M40-49 CZE Velosport Valenta Scott Team Ano
71 B 29994 Škarnitzlová Jitka 1990 Z23-29 CZE Česká spořitelna- Accolade cycling team Ano
72 B 60 Kavan Marek 1967 M50-59 CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ Ano
73 B 1147 Míl Jiří 1966 M50-59 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
74 B 47353 Drinka Daniel 1994 M23-29 CZE Křižák Team Ano
75 B 45856 Klein Martin 1977 M40-49 CZE Symbio + BMC Ano
76 B 41048 Nagy Petr 1978 M30-39 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO Ano
77 B 41874 Štípala Milan 1984 M30-39 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ Ano
78 B 41306 Sýkora Karel 1999 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
79 B 25328 Křižák Petr 1965 M50-59 CZE Křižák Team Ne
80 B 37227 Trummer Rudolf 1966 M50-59 AUT Toms radhaus Ano
81 B 50785 NOVOSAD David 1975 M40-49 CZE GHOST Team Ano
82 B 1408 Frank Petr 1978 M30-39 CZE SK Polar BLACK Ano
83 B 62201 Picka Petr 1991 M23-29 CZE Symbio+BMC Ano
84 B 43287 Franc Lubomír 1978 M30-39 CZE mtbs.cz Ano
85 B 37721 Formánek Adam 1999 M17-22 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
86 B 7772 Zlámal Tomáš 1979 M30-39 CZE SK Polar BLACK Ano
87 B 43644 Tomašov Filip 1996 M17-22 CZE superior mtb team Ne
88 B 74049 Schön Martin 1989 M23-29 CZE CK Slovan Moravská Třebová Ano
89 B 73954 Růta Josef 1976 M40-49 CZE Sk Polar BLECK Ano
90 B 47881 Karas Jaroslav 1982 M30-39 CZE SYMBIO+ BMC Ano
91 B 25279 Kopeček Vladan 1979 M30-39 CZE Bike Team Sazovice Ano
92 B 55151 HOLUB Jan 1998 M17-22 CZE Symbio+BMC Ano
93 B 52214 Mikule Ondřej 1988 M23-29 CZE ROCK MACHINE - CYKLOMAX Ano
94 B 26813 Tříska Lukáš 1977 M40-49 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
95 B 62917 Smolka MIchal 1981 M30-39 CZE Ne
96 B 29007 Váňa Marek 1971 M40-49 CZE MM AUTO - MTB Team Ano
97 B 75512 Skotálek Jan 1997 M17-22 CZE SMC Fort UO Ano
98 B 26910 Vávra Aleš 1982 M30-39 CZE ANAG Olomouc Ano
99 B 3624 Jaroš David 1982 M30-39 CZE SK Polar Green Ano
100 B 30682 Nebeský Tomáš 1969 M40-49 CZE Varta Ano

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    CS n RGB
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI

    specialized
    nutrend
    STRABAG teams work
    ghc genetics
    Birell 2017
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

    3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
  • PARTNER ZÁVODU

    VLS 2017