8.8.2020
Hustopeče

Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

Všechny trasy vedou malebnou jihomoravskou krajinou v okolí města Hustopeče. Projedete se nejkrásnějšími lokalitami Hustopečska a Kloboucka, které patří mezi opravdové cyklistické lahůdky. Užijete si vinice a rozkvetlé sady, pro děti bude připravený bohatý atraktivní program.

Jeden ze zástupců Moravy v seriálu KPŽ zve na krásné zvlněné tratě v okolí města Hustopeče, kde se střídají pole s vinohrady, loukami a lesy. Nadchnou průjezdy sady a viničními tratěmi i místní originální občerstvení z ‚Mandlárny‘. Kdo nespěchá, na nezávodní trase D – Family jízdě si může užít nekonečné výhledy ze slavné dřevěné rozhledny v mandloňových sadech. V zázemí speciální doprovodný program pro celou rodinu, včetně jízdy na bagru či traktoru.

Další akce KPŽ

Kompletní přehled akcí

Program

Závody

Harmonogram

TRASA B

Prezence:

Pátek 18:00 – 20:00

Sobota 8:00 - 10:30

Start: 11:00

Místo startu: Dukelské náměstí

Prezence, cíl a zázemí: areál společnosti AGROTEC a.s.

Vyhlášení: 16:00

Časový limit: 5 hodin

 

TRASA C

Prezence:

Pátek 18:00 – 20:00

Sobota 8:00 - 11:30

Start: 12:00

Místo startu: Dukelské náměstí

Prezence, cíl a zázemí: areál společnosti AGROTEC a.s.

Vyhlášení: 16:00

Časový limit: 4 hodiny

 

Mapy.cz + GPX:

Trasa B

Trasa C

Trasy

Délka58 km
Převýšení1 154 m

Ukončení online registrace5.8.

Startovné
do 15. 7.: 600 Kč
do 5. 8.: 800 Kč
na místě: 1 000 Kč

Prezence

pátek 18:00-20:00
sobota 8:00-10:30


Start11:00
Místo startuDukelské nám., Hustopeče
Místo zázemí 48.9480375N, 16.7301472E

areál společnosti AGROTEC a.s.
Brněnská 12/74
Hustopeče

Časový limit16:00
Vyhlášení vítězů16:00

Mapa trasy

Výškový profil trasy

Kategorie
Muž
M17-22
M23-29
M30-39
M40-49
M50-59
M60+
Žena
Z17-22
Z23-29
Z30-39
Z40-49
Z50+
Muž
MEL
Délka36 km
Převýšení825 m

Ukončení online registrace5.8.

Startovné
do 15. 7.: 600 Kč
do 5. 8.: 800 Kč
na místě: 1 000 Kč

Prezence

pátek 18:00-20:00
sobota 8:00-11:30


Start12:00
Místo startuDukelské nám., Hustopeče
Místo zázemí 48.9480375N, 16.7301472E

areál společnosti AGROTEC a.s.
Brněnská 12/74
Hustopeče

Časový limit16:00
Vyhlášení vítězů16:00

Mapa trasy

Výškový profil trasy

Kategorie
Muž
M14-16
M17-29
M30-39
M40-49
M50-59
M60+
Žena
Z14-16
Z17-29
Z30-39
Z40-49
Z50+

Family jízda

Harmonogram

 

TRASA D - FAMILY JÍZDA

Prezence: Pátek  18:00 – 20:00 Sobota 8:00 - 12:00

Místo startu: Dukelské náměstí

Prezence, cíl a zázemí: areál společnosti AGROTEC a.s.

Forma jízdy:

Účastníci startují v jedné vlně.

Start: 12:30

Časový limit: 3,5 hodiny

Vyhlášení vítězů: Nevyhlašuje se

 

Mapy.cz + GPX:

Trasa D - Family jízda

Trasy

Délka22 km
Převýšení475 m

Ukončení online registrace5.8.

Startovné
do 15. 7.: 200 Kč
do 5. 8.: 350 Kč
na místě: 350 Kč

Prezence

pátek 18:00-20:00
sobota 8:00-12:00


Start12:30
Místo startuDukelské nám., Hustopeče
Místo zázemí 48.9480375N, 16.7301472E

areál společnosti AGROTEC a.s.
Brněnská 12/74
Hustopeče

Časový limit16:00
Vyhlášení vítězů00:00

Mapa trasy

Výškový profil trasy

Kategorie
Muž
M
Žena
Z

Dětské závody

JUNIOR TROPHY – dětské závody

Prezence: Pátek  18:00 – 20:00 Sobota 8:00 - 11:20
Registrace vždy končí 30 minut před startem dané kategorie
Řazení probíhá 10 minut před startem kategorie

Vyhlášení vítězů a tombola: 
Kategorie do 5 let / Odrážedla: 12:30
Ostatní kategorie: 15:00

Místo startu: bývalá plochá dráha

Kategorie Start

Žákyně/Žáci 12-13 let 9:00
Žákyně 10-11 let 9:30
Žáci 10-11 let 9:55
Žákyně 8-9 let 10:20
Žáci 8-9 let 10:40
Žákyně 6-7 let 11:00
Žáci  6-7 let 11:15
Holky do 5 let 11:30
Kluci do 5 let 11:40
Odrážedla holky/kluci 11:50

 

TRASA Junior Trophy Marathon

Prezence: Pátek  18:00 – 20:00 Sobota 8:00 - 12:00

Místo startu: Dukelské náměstí

Prezence, cíl a zázemí: areál společnosti AGROTEC a.s.

Start: 12:30 (doprovody z druhé vlny)

Časový limit: 2,5 hodiny

Vyhlášení vítězů: 15:30

Trasa JTM + D - Family jízda

Trasy

Délka300 m
Převýšení0 m

Ukončení online registrace5.8.

Startovné
do 5. 8.: 0 Kč
na místě: 0 Kč

Prezence

pátek 18:00-20:00
sobota 8:00-11:20


Start11:50
Místo startuAreál Agrotecu vedle hlavního podia
Místo zázemí 48.9480375N, 16.7301472E

areál společnosti AGROTEC a.s.
Brněnská 12/74
Hustopeče

Vyhlášení vítězů12:30
Kategorie
Muž
DOM
Žena
DOZ
Délka1 100 m
Převýšení0 m

Ukončení online registrace5.8.

Startovné
do 5. 8.: 100 Kč
na místě: 100 Kč

Prezence

pátek 18:00-20:00
sobota 8:00-11:00


Start11:30
Místo startuAreál Agrotecu vedle hlavního podia
Místo zázemí 48.9480375N, 16.7301472E

areál společnosti AGROTEC a.s.
Brněnská 12/74
Hustopeče

Vyhlášení vítězů12:30
Kategorie
Muž
M5
Žena
Z5
Délka2 200 m
Převýšení0 m

Ukončení online registrace5.8.

Startovné
do 5. 8.: 100 Kč
na místě: 100 Kč

Prezence

pátek 18:00-20:00
sobota 8:00-10:30


Start11:00
Místo startuAreál Agrotecu vedle hlavního podia
Místo zázemí 48.9480375N, 16.7301472E

areál společnosti AGROTEC a.s.
Brněnská 12/74
Hustopeče

Vyhlášení vítězů15:00
Kategorie
Muž
M6-7
Žena
Z6-7
Délka3 300 m
Převýšení0 m

Ukončení online registrace5.8.

Startovné
do 5. 8.: 100 Kč
na místě: 100 Kč

Prezence

pátek 18:00-20:00
sobota 8:00-9:50


Start10:20
Místo startuAreál Agrotecu vedle hlavního podia
Místo zázemí 48.9480375N, 16.7301472E

areál společnosti AGROTEC a.s.
Brněnská 12/74
Hustopeče

Vyhlášení vítězů15:00
Kategorie
Muž
M8-9
Žena
Z8-9
Délka4 400 m
Převýšení0 m

Ukončení online registrace5.8.

Startovné
do 5. 8.: 100 Kč
na místě: 100 Kč

Prezence

pátek 18:00-20:00
sobota 8:00-9:00


Start09:30
Místo startuAreál Agrotecu vedle hlavního podia
Místo zázemí 48.9480375N, 16.7301472E

areál společnosti AGROTEC a.s.
Brněnská 12/74
Hustopeče

Vyhlášení vítězů15:00
Kategorie
Muž
M10-11
Žena
Z10-11
Délka6 600 m
Převýšení0 m

Ukončení online registrace5.8.

Startovné
do 5. 8.: 100 Kč
na místě: 100 Kč

Prezence

pátek 18:00-20:00
sobota 8:00-8:30


Start09:00
Místo startuAreál Agrotecu vedle hlavního podia
Místo zázemí 48.9480375N, 16.7301472E

areál společnosti AGROTEC a.s.
Brněnská 12/74
Hustopeče

Vyhlášení vítězů15:00
Kategorie
Muž
M12-13
Žena
Z12-13
Délka22 km
Převýšení475 m

Ukončení online registrace5.8.

Startovné
do 5. 8.: 150 Kč
na místě: 150 Kč

Prezence

pátek 18:00-20:00
sobota 8:00-11:30


Start12:30
Místo startuDukelské nám., Hustopeče
Místo zázemí 48.9480375N, 16.7301472E

areál společnosti AGROTEC a.s.
Brněnská 12/74
Hustopeče

Časový limit15:30
Vyhlášení vítězů15:30

Mapa trasy

Kategorie
Muž
M8-9
M10-11
M12-13
M14-16
Žena
Z8-9
Z10-11
Z12-13
Z14-16

Půjč si TOP kolo! V půjčovně Kolo pro život.

Služby

Prezence

Prezenční přívěs KPŽ je místo, které mnoho z vás navštíví v areálu jako první, a proto se nachází při hlavním vstupu do areálu. Zde si vyzvednete svůj startovní balíček, a nebo se na místě zaregistrujete do závodů. Úhrada startovného je možná i bezhotovostně. Případné problémy s registrací vyřešíte u okénka vedoucího registrace. Na dohled od prezence naleznete Info Point KPŽ.  Zde vám odpovíme na vaše dotazy nebo poradíme s tipy na další atraktivní program v okolí. Ztráty a nálezy hlaste, prosím, také zde.

Praktické informace

Jak na místo

Parkování

Mapa areálu

Kontakty

Hlavní organizátor:

Kolo pro život, z.s. ve spolupráci se společností Agrotec a městem Hustopeče
Na Florenci 1332/23
11000 Praha 1
Tel: 721 719 537

Spoluorganizátor:

Petr Čech Sport, a.s.
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4
IČ: 02862336

Další informace

PARTNEŘI PRO TENTO ZÁVOD

Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 1 32077 Jan Reiner 1985 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 2 261 Kristián Hynek 1980 M40-49 CZE Future Cycling Northwave ANO
B 3 52337 Filip Rydval 1996 M23-29 CZE Česká spořitelna Accolade ANO
B 4 17 Matouš Ulman 1984 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 5 23517 Jan Strož 1989 M30-39 CZE ETHIC SPORT CYCLING TEAM ANO
B 6 53360 Marek Rauchfuss 1990 M30-39 CZE ETHIC SPORT CYCLING TEAM ANO
B 7 21437 Dominik Buksa 1990 M30-39 CZE Future Cycling Northwave ANO
B 8 17020 Jiří Hradil 1986 M30-39 CZE FORCE KCK Zlín ANO
B 9 76079 Vojtěch Ludvík 1993 M23-29 CZE ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM ANO
B 10 73446 Marek Bartůněk 1998 M17-22 CZE EthicSport Cycling team ANO
B 11 87181 Viktor Klos 1992 M23-29 CZE DK Bike shop Racing team ANO
B 12 82173 Dominik Prudek 1998 M17-22 CZE ETHIC SPORT CYCLING TEAM ANO
B 13 87172 Vojtěch Neradil 2001 M17-22 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 14 75816 Tomáš Strnka 1984 M30-39 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 15 489 Petr Šindelář 1984 M30-39 CZE Velosport Domažlice ANO
B 16 104716 Vladimír Hojdik 1992 M23-29 SVK Finančné centrum Team ANO
B 17 74021 David Dvořák 1993 M23-29 CZE ANO
B 18 106679 Aleš Hrdlička 2002 M17-22 CZE ANO
B 19 91 Petr Tatíček 1985 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 20 52354 Michal Swárovský 1998 M17-22 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team ANO
B 21 54287 Dominik Trnka 1989 M30-39 CZE ENDEKA BASSTA team ANO
B 22 92834 Petr Toman 1997 M23-29 CZE Velosport Domažlice ANO
B 23 101638 Milan Mileret 2001 M17-22 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM ANO
B 24 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 25 16169 Martin Helcel 1988 M30-39 CZE cyklo tým Horní Bludovice ANO
B 26 98596 Daniel Drga 1992 M23-29 SVK Finanční centrum team ANO
B 27 54147 Adam Štěrbák 1993 M23-29 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 28 59325 Aleš Němeček 1991 M23-29 CZE PROMPT 2 Servis ANO
B 29 101126 TOMÁŠ DOUŠEK 2000 M17-22 CZE Force Fojtik Wilier Team ANO
B 30 125 Vladimír Kučera 1973 M40-49 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 31 17626 Jan Čapek 1973 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 32 94934 Jan Mlčák 1998 M17-22 CZE Cyklosport Hranice ANO
B 33 27982 Patrik Müller 1973 M40-49 CZE BIG SHOCK TEAM ANO
B 34 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 35 24463 Pavel Hájek 1975 M40-49 CZE ENDEKA BASSTA team ANO
B 36 102243 Ruslan Fedak 1977 M40-49 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 37 98739 Lukáš Matulka 1992 M23-29 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 38 59532 Michal Nýč 1982 M30-39 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 39 30868 Kamil Polák 1968 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 40 36147 Filip Wiedermann 1994 M23-29 CZE Kolarna Abus ANO
B 41 25328 Petr Křižák 1965 M50-59 CZE Křižák Team ANO
B 42 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
B 43 37227 Rudolf Trummer 1966 M50-59 AUT Toms radhaus ANO
B 44 87278 Miloš Veselý 1973 M40-49 CZE Křižák Team ANO
B 45 61365 Martin HRÁDEK 1976 M40-49 CZE COPR TJ Přeštice ANO
B 46 99874 Jiří Stránský 1981 M30-39 CZE ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM ANO
B 47 45921 Lukáš Jasan 1980 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 48 88842 David Zelenka 1984 M30-39 CZE IrisRiderz KM ANO
B 49 88631 Dominik Horák 2001 M17-22 CZE Short Bike Academy Opletal ANO
B 50 62791 Houška Matěj 1995 M23-29 CZE Nikl Cycling Team ANO
Načíst všechny

Fotogalerie

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.