Co je Kolo pro život?

Objevte krásy unikátního sportovního projektu

Kolo pro život je cyklistický sportovní projekt pro širokou veřejnost, seriál amatérských závodů na horských kolech pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti. Jsme největší a nejlépe organizovanou akcí tohoto druhu v Evropě. Věříme, že nejkrásnější pohled na svět je z cyklistického sedla. Každoročně se s námi můžeš potkat v minimálně 12 lokalitách napříč celou Českou republikou a užít si den plný zážitků z pohybu v přírodě. V roce 2023 nás čeká již 24. sezona! 

Trasy pro dospělé závoďáky jsou označeny O, A, B a C, pro rodiny s dětmi a partu kamarádů, kteří se chtějí jen tak projet bez závodních ambicí je ideální trasa D, které říkáme Family jízda. Pro ty nejmenší máme ve všech našich lokalitách dětské závody včetně kategorie nejroztomilejší - odrážedel. V několika lokalitách si můžeš vybrat NOVA Junior Trophy Marathon Jde o závodní marathonskou trať pro děti. 

Kromě sportovního programu najdete v našich areálech spoustu doprovodných aktivit, které vám zpříjemní den. Vaše ratolesti si mohou zdarma vyzkoušet aktivity cyklistické, např. Adventure park pod vedením kluků z Bike O'Clock nebo si zasoutěžit a zablbnout v Dětské zóně s 211, kde jsou k dispozici sportovní aktivity, ale také třeba fotokoutek nebo malování na obličej pro děti. K dispozici jsou stánky s občerstvením, příjemné posezení a hlavně, pohodová atmosféra. 

S kolem i bez kola, Kolo pro život nabízí spoustu zábavy! 

Těšíme se na viděnou.

 

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
ZA PODPORYPPF
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
Partneři211
Česká spořitelna
Balíkovna
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
Oficiální DodavateléBeko
Alpa
Playstation
TKF
Birell
Alltraining
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Dermacol
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
Orbea
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální PartneřiVelo
mtbs.cz
Trenujeme
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS
Marketingový partnerSport Invest