Co vše vám Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR dopřává na Kole pro život?

Autor

Jak jste si jistě všimli, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, se pro letošní rok stala hrdým hlavním partnerem seriálu Kolo pro život. Ať už tedy jezdíte na závody kvůli tomu, abyste se pěkně projeli na kole, anebo jste v roli fanouška, můžete si být jistí, že pojišťovna 211 má pro vás něco přichystaného! 

Co vše vám Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR dopřává na Kole pro život?

V areálu mají návštěvníci možnost zahlédnout veverku v nadživotní velikosti, která je oficiálním maskotem ZP 211. Veverka je zárukou super atmosféry, a tak si s ní nebojte plácnout nebo ji požádat o společnou fotografii. Pohybuje se pravidelně v doprovodu dvou hostesek, které rozdávají drobné dárky a ocení je zejména ti nejmenší. Jedná se totiž o dárky jako jsou pexesa, hroznové cukry, přívěšky na klíče nebo zábavné tužky.

Pro všechny děti si ZP MV ČR připravila kreslení na obličej. Můžete si vybrat z nejrůznějších motivů a dá se to rovnou spojit s originální fotografií ve fotokoutku, kde se malování uskuteční.

Všichni návštěvníci mají možnost nechat se zvěčnit v již zmíněném fotokoutku ZP MV ČR. Návštěvníci tam najdou nejrůznější rekvizity a budou tak mít originální vzpomínku na celý život. Fotografii si ihned po vyfocení mohou nechat zaslat na svůj email, telefon anebo si ji mohou nechat vyvolat a doma fotografii přidat do svého rodinného alba. Tato služba je pro všechny návštěvníky zcela zdarma.

Máte doma v rámečku společnou fotografii? Pokud ne, tak na příštím závodě budete mít šanci to změnit!  

Děkujeme, že jste u toho s námi!

Tým Kola pro život

 

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
PartneřiČeská spořitelna
211
Nutrend
lawi
T-mobile
Oficiální DodavateléBeko
Playstation
Znovín Znojmo
Harfa
MTBiker
TKF
Birell
Alltraining
Austria
Sporthelp
Pan Pompo
Tchibo
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
GIANT
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiSportcz
Impuls
Sport
iDnes Premium
Mediální Partneřimtbs.cz
Cyklistickey
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS NOVE
Kudy Z nudy černé