Nejčastěji kladené dotazy - FAQ

Na této podstránce naleznete nejčastěji kladené dotazy. Pokud jste zde odpověď na svůj dotaz nenašli, využijte formuláře pod červeným tlačítkem "Nevíte si rady?" v pravé dolní části obrazovky.

STARTOVNÉ A REGISTRACE

Jak založit Rodinný team?

Rodinný team (dále jen RT) se skládá minimálně z jednoho dítěte do 16 let a dospělého nad 19 let. Počet členů není omezen. Kategorie RT je určena pouze pro trasu Fitness jízda (FJ). RT je třeba sestavit pro každý vybraný závod. Přihlašování RT probíhá přes systém nebo v místě závodu. RT přihlašuje kapitán (dospělá osoba), který přiřadí další členy pomocí registračního čísla (CLI). Pokud je dítě přihlášeno ve stejný den na dětský závod Junior Trophy (JT do 13 let), neplatí v RT další startovné a startuje na číslo z Junior Trophy. Pokud dítě do 16 let není přihlášené na JT ani FJ, kapitán jej zadáním CLI automaticky přihlásí na FJ. Následně systém vygeneruje kapitánovi startovné za všechny členy teamu na jeden variabilní symbol (VS). Kapitán má možnost pojmenovat svůj team dle vlastního uvážení. Výsledky RT se importují do systému. Nedělá se průběžné pořadí. Pokud je účastník zároveň přihlášen na JT, nedostává na FJ nové číslo a čip. Jede na číslo a čip JT.

ZÁVODNÍ DEN

Jak probíhá registrace v místě závodu?

Předem přihlášení si vyberou prezenční místo dle trasy a přiděleného startovního čísla. Zde obdrží sáček se startovním číslem s nalepeným čipem, fazetami a lístky na jídlo, pití a do tomboly. Registrovaní na místě zaplatí příslušnou částku u okénka pro Příchozí, kde obdrží výše zmíněný sáček.

Dá se na místě přehlásit na jinou trasu?

Ano. Poplatek za přehlášení je 100 Kč. Nejprve si vyzvednete původní číslo. Poté vyplníte papírovou přihlášku. Obojí odnesete do kanceláře závodu, která je součástí prezenčního návěsu. Zde po zaplacení poplatku dostanete nové startovní číslo na požadovanou trasu.

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
PartneřiČeská spořitelna
211
Nutrend
lawi
T-mobile
Oficiální DodavateléBeko
Playstation
Znovín Znojmo
Harfa
MTBiker
TKF
Birell
Alltraining
Austria
Sporthelp
Pan Pompo
Tchibo
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
GIANT
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiSportcz
Impuls
Sport
iDnes Premium
Mediální Partneřimtbs.cz
Cyklistickey
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS NOVE
Kudy Z nudy černé