Vyžití pro děti

Přijeď na Kolo pro život i s malým doprovodem.

Pokud ještě není správná chvíle pro naše dětské závody, není důvod zoufat. V areálech máme k dispozici hned několik míst, kde se naše malé radosti dosyta vyřádí. 

Pro děti jsou připraveny odpočinkové zóny, v nichž si mohou hrát a soutěžit v rámci doprovodného programu nebo se po dopoledních závodech jen natáhnout a pospat si. Zóny mohou samozřejmě využít i děti, které se dopoledních dětských závodů neúčastní. 

Unikátní překážková Ninja dráha České spořitelny

Rychle běháš? Vyzkoušej si Ninja dráhu České spořitelny, překážkové kolbiště. Změříme Ti čas, moderátor tě bude povzbuzovat +  můžeš vyhrát super ceny, které si přebereš na velkém podiu. Je to bomba. 

Fotokoutek a malování na obličej od 211

Vyber si rekvizitu, stoupni si před objektiv a za chvíli si odnášíš domů krásnou vytištěnou památku. A pokud chceš mít na obličeji tygra nebo klauna, tak jsi tu správně. 

Bike O'clock show

Na vybraných akcích Kolo pro život Damjan Siriški a Ondra Šenk předvedou svoji parádní show! Jsou to mistri ČR, Evropy a vícemistři světa v disciplíne bike trial. Navíc se svoji show dokázali probojovat až do finále TV soutěže Česko Slovensko má talent 2019, takže show bude stát opravdu za to. Pokud je neznáš, tak určitě mrkni k nim na web nebo na jejich Youtube kanál.

T-Mobile Adventure Park

Doraž do T-Mobile Adventure Parku a zdokonali svoji jízdu na kole! Budeš si tady moc vyzkoušet pumptrack a schválně jestli se ti povede překonat pár překážek. Budou na tebe dohlížet zkušení instruktoři, kteři ti poradí jak překážku správně zdolat a pokud budeš mít nějaké otázky, tak se neváhej zeptat. Kola i helmy máme k zapůjčení.

 

Dětský klub KPŽ

Nejmenší děti najdou svůj azyl a zábavu v prostorném jehlanu s hracím kobercem, spoustou hraček, stolních her, míči a dalšími tematickými soutěžemi s ohledem na roční období. Připravené je i malé občerstvení a pití. Zóna je vybavena dětskou toaletou, umyvadlem, přenosnými dekami a přebalovacím pultem. Po celý den je přítomen proškolený a milý personál, připravený vždy a s úsměvem všem dětem pomoci. Dětský klub je ideální místo pro maminky s malými dětmi.

ZLOBIDLA s.r.o.

Na vybraných akcích vystoupí i taneční skupina ZLOBIDLA s.r.o. Budeme spolu tančit, budeme spolu zpívat, budeš se prostě skvěle bavit. Více informací o zlobidlech najdeš tady. 

 

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
PartneřiČeská spořitelna
211
Nutrend
lawi
T-mobile
Oficiální DodavateléBeko
Playstation
Znovín Znojmo
Harfa
MTBiker
TKF
Birell
Alltraining
Austria
Sporthelp
Pan Pompo
Tchibo
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
GIANT
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiSportcz
Impuls
Sport
iDnes Premium
Mediální Partneřimtbs.cz
Cyklistickey
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS NOVE
Kudy Z nudy černé