Vyžití pro děti

Přijeď na Kolo pro život i s malým doprovodem.

Pokud ještě není správná chvíle pro naše dětské závody, není důvod zoufat. V areálech máme k dispozici hned několik míst, kde se naše malé radosti dosyta vyřádí. 

Pro děti jsou připraveny odpočinkové zóny, v nichž si mohou hrát a soutěžit v rámci doprovodného programu nebo se po dopoledních závodech jen natáhnout a pospat si. Zóny mohou samozřejmě využít i děti, které se dopoledních dětských závodů neúčastní. 

Unikátní překážková Ninja dráha České spořitelny

Rychle běháš? Vyzkoušej si Ninja dráhu České spořitelny, překážkové kolbiště. Změříme Ti čas, moderátor tě bude povzbuzovat +  můžeš vyhrát super ceny, které si přebereš na velkém podiu. Je to bomba. 

Fotokoutek a malování na obličej od 211

Vyber si rekvizitu, stoupni si před objektiv a za chvíli si odnášíš domů krásnou vytištěnou památku. A pokud chceš mít na obličeji tygra nebo klauna, tak jsi tu správně. 

Dětský klub KPŽ

Nejmenší děti najdou svůj azyl a zábavu v prostorném jehlanu s hracím kobercem, spoustou hraček, stolních her, míči a dalšími tematickými soutěžemi s ohledem na roční období. Připravené je i malé občerstvení a pití. Zóna je vybavena dětskou toaletou, umyvadlem, přenosnými dekami a přebalovacím pultem. Po celý den je přítomen proškolený a milý personál, připravený vždy a s úsměvem všem dětem pomoci. Dětský klub je ideální místo pro maminky s malými dětmi.

Adventure park 

Dobře se pobavit a také se leccos naučit, i to nabízí program KPŽ. Aby se kolo a jízda na něm staly pro vaše děti tím nejlepším kamarádem, o to se postarají instruktoři v Adventure parku. Máme kola i helmy k zapůjčení, nepotřebuješ vůbec nic. 

 

Hlavní partneřiKooperativa
Škoda
Česká spořitelna
Cardion
Strabag
ZA PODPORYPPF
PartneřiNutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléBeko
TKF
Toi Toi
Lipence
Rouvy
Rajec
Birell
VLS
CST TIRES
Cafe Reserva
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Sportobchod.cz
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCEOrbea
TREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Deník.cz
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
Asociace Krajů České republiky
za podporyČEZ
Marketingový partnerSport Invest