Půjčovna a testování kol

I letos ti nabídneme možnost vypůjčit si za malý servisní poplatek nejnovější modely horských biků a otestovat je v rámci všech závodů Kolo pro život.

I letos ti nabídneme možnost vypůjčit si za malý servisní poplatek nejnovější modely horských biků a otestovat je v rámci všech závodů Kolo pro život.

Na kole můžeš odjet celý závod. Kolo ti před výpůjčkou seřídíme přímo na tvoji váhu a upravíme délku i výšku sedla tak, abys měl z jízdy co nejlepší pocit. Všechna kola, včetně komponentů, jsou chráněná proti krádeži a výměně komponentů systémem Datatag.

 Využijte možnost si vypůjčit nejnovější modely horských kol Trek.

O zapůjčení kol je tradičně velký zájem, proto doporučujeme rezervovat si vybraný model už před závodem na webu půjčovny KPŽ. Aktuální nabídka dostupných modelů kol a velikostí pro nejbližší závod včetně možnosti jejich rezervace je aktivní vždy do té doby než jsou kola vypůjčovány. 

Modely, které si nikdo dopředu nerezervuje přes online systém, budou k dispozici na stánku v areálu závodů pro příchozí zájemce. Pokud si některé z nich budeš chtít zapůjčit, připravte si kromě servisního poplatku ještě doklad totožnosti.

Pokud si některý z modelů zamiluješ, máte možnost ho získat! Na konci sezóny totiž nabízíme možnost odkupu kol za velmi výhodné ceny. Navíc závazná rezervace vybraného modelu je možná již během sezóny. Všechna kola projdou před prodejem kompletním servisem a výměnou opotřebovaných dílů, jako jsou ložiska, brzdové destičky apod.

Hlavní partneřiKooperativa
Škoda
Cardion
Česká pojišťovna
Strabag
PartneřiNutrend
lawi
Ski Resort Černá hora
T-mobile
DodavateléBeko
Loap
Kilpi
Sportobchod.cz
TKF
Toi Toi
3F
Rouvy
Odkolek
Lipence
Rajec
Birell
Technoma
Craft
Generální Mediální PartnerČeská televize
Hlavní Mediální PartneřiImpuls
iSport
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
Cykloturistika
Cykloserver
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
ČUS
MŠMT
Asociace Krajů České republiky
Marketingový partnerSport Invest