Půjčovna a testování kol

I letos ti nabídneme možnost vypůjčit si za malý servisní poplatek nejnovější modely horských biků a otestovat je v rámci všech závodů Kolo pro život.

I letos ti nabídneme možnost vypůjčit si za malý servisní poplatek nejnovější modely horských biků a otestovat je v rámci všech závodů Kolo pro život.

Na kole můžeš odjet celý závod. Kolo ti před výpůjčkou seřídíme přímo na tvoji váhu a upravíme délku i výšku sedla tak, abys měl z jízdy co nejlepší pocit. Všechna kola, včetně komponentů, jsou chráněná proti krádeži a výměně komponentů systémem Datatag.

 Využijte možnost si vypůjčit nejnovější modely horských kol Trek.

O zapůjčení kol je tradičně velký zájem, proto doporučujeme rezervovat si vybraný model už před závodem na webu půjčovny KPŽ. Aktuální nabídka dostupných modelů kol a velikostí pro nejbližší závod včetně možnosti jejich rezervace je aktivní vždy do té doby než jsou kola vypůjčovány. 

Modely, které si nikdo dopředu nerezervuje přes online systém, budou k dispozici na stánku v areálu závodů pro příchozí zájemce. Pokud si některé z nich budeš chtít zapůjčit, připravte si kromě servisního poplatku ještě doklad totožnosti.

Pokud si některý z modelů zamiluješ, máte možnost ho získat! Na konci sezóny totiž nabízíme možnost odkupu kol za velmi výhodné ceny. Navíc závazná rezervace vybraného modelu je možná již během sezóny. Všechna kola projdou před prodejem kompletním servisem a výměnou opotřebovaných dílů, jako jsou ložiska, brzdové destičky apod.

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
Partneři211
Česká spořitelna
Balíkovna
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
Oficiální DodavateléBeko
Alpa
Playstation
TKF
Birell
Alltraining
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Dermacol
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
Orbea
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální PartneřiVelo
mtbs.cz
Trenujeme
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS
Marketingový partnerSport Invest