Půjčovna a testování kol

I letos ti nabídneme možnost vypůjčit si za malý servisní poplatek nejnovější modely horských biků a otestovat je v rámci všech závodů Kolo pro život.

I letos ti nabídneme možnost vypůjčit si za malý servisní poplatek nejnovější modely horských biků a otestovat je v rámci všech závodů Kolo pro život.

Na kole můžeš odjet celý závod. Kolo ti před výpůjčkou seřídíme přímo na tvoji váhu a upravíme délku i výšku sedla tak, abys měl z jízdy co nejlepší pocit. Všechna kola, včetně komponentů, jsou chráněná proti krádeži a výměně komponentů systémem Datatag.

 Využijte možnost si vypůjčit nejnovější modely horských kol Trek.

O zapůjčení kol je tradičně velký zájem, proto doporučujeme rezervovat si vybraný model už před závodem na webu půjčovny KPŽ. Aktuální nabídka dostupných modelů kol a velikostí pro nejbližší závod včetně možnosti jejich rezervace je aktivní vždy do té doby než jsou kola vypůjčovány. 

Modely, které si nikdo dopředu nerezervuje přes online systém, budou k dispozici na stánku v areálu závodů pro příchozí zájemce. Pokud si některé z nich budeš chtít zapůjčit, připravte si kromě servisního poplatku ještě doklad totožnosti.

Pokud si některý z modelů zamiluješ, máte možnost ho získat! Na konci sezóny totiž nabízíme možnost odkupu kol za velmi výhodné ceny. Navíc závazná rezervace vybraného modelu je možná již během sezóny. Všechna kola projdou před prodejem kompletním servisem a výměnou opotřebovaných dílů, jako jsou ložiska, brzdové destičky apod.

Hlavní partneřiKooperativa
Cardion
ZA PODPORYPPF
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda
PartneřiČeská spořitelna
Česká Pošta
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléAlpa
Beko
TKF
Lipence
Rouvy
Rajec
ČD CARGO
Alltraining
Horalky
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální PartneřiVelo
mtbs.cz
za podporyČEZ
Centrum rehabilitace a sportovni pece
kudyznudy
Marketingový partnerSport Invest