Soutěže v rámci KPŽ – Prestige Trophy 2024

Jednotlivé soutěže v rámci Prestige Trophy:
1. Prestige Trophy Marathon (PTM)
2. Prestige Trophy Classic (PTC)
3. Team Prestige Trophy (TPT)
4. NOVA Junior Trophy (NJT)

1. Prestige Trophy Marathon

Soutěž jednotlivců v rámci seriálu Kolo pro život na tratích A / B. Závodníci soutěží mezi sebou v příslušných kategoriích podle věku a pohlaví. Body získané za umístění v jednotlivých závodech se sčítají. Započítává se 5 nejlepších bodových zisků z 9 závodů.

NOVINKA! Do soutěže PTM se započítává Trasa A závodu „MALEVIL CUP“. Více info o závodě www.malevilcup.cz .

2. Prestige Trophy Classic

Soutěž jednotlivců v rámci seriálu Kolo pro život na tratích C. Závodníci soutěží mezi sebou v příslušných kategoriích podle věku a pohlaví. Body získané za umístění v jednotlivých závodech v rámci kategorie se sčítají. Započítává se 5 nejlepších bodových zisků z 8 závodů.

3. Team Prestige Trophy

Soutěž týmů v rámci seriálu Kolo pro život na tratích A / B. Založení teamu je zdarma. Team musí tvořit nejméně 3 závodníci, maximální počet je 5. Team může být složen z jezdců všech kategorií.

Bodování v teamové soutěži vychází z principu součtu bodů získaných vždy nejvíce třemi nejlepšími závodníky teamu v jednotlivém závodě. Následně se započte 5 nejlepších bodových zisků teamu z 8 závodů.

Bodový přínos člena teamu pro teamovou soutěž se získá za dosažené pořadí v kategorii (dle bodovací tabulky). Celkové pořadí teamů je součtem výsledných bodových zisků v jednotlivých závodech.

4. NOVA Junior Trophy

Soutěž jednotlivců v rámci seriálu Kolo pro život. Závodníci soutěží mezi sebou v příslušných kategoriích podle věku a pohlaví. Body získané za umístění v jednotlivých závodech v rámci kategorie se sčítají. Započítává se 5 nejlepších bodových zisků z 8 závodů. Ve vybraných dvou závodech se body násobí koeficientem 1,5.

Vyhlašujeme:

Po skončení celé soutěže budou slavnostně vyhlášeni 3 nejlepší jednotlivci PTM, PTC a NJT z každé kategorie, 3 nejlepší ženy a muži v absolutním pořadí PTM a 5 nejlepších týmů v TPT.

 

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
PartneřiČeská spořitelna
211
Nutrend
lawi
T-mobile
Oficiální DodavateléBeko
Playstation
Znovín Znojmo
Harfa
MTBiker
TKF
Birell
Alltraining
Austria
Sporthelp
Pan Pompo
Tchibo
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
GIANT
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiSportcz
Impuls
Sport
iDnes Premium
Mediální Partneřimtbs.cz
Cyklistickey
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS NOVE
Kudy Z nudy černé