Soutěže v rámci KPŽ – Prestige Trophy 2024

Jednotlivé soutěže v rámci Prestige Trophy:
1. Prestige Trophy Marathon (PTM)
2. Prestige Trophy Classic (PTC)
3. Team Prestige Trophy (TPT)
4. NOVA Junior Trophy (NJT)

1. Prestige Trophy Marathon

Soutěž jednotlivců v rámci seriálu Kolo pro život na tratích A / B. Závodníci soutěží mezi sebou v příslušných kategoriích podle věku a pohlaví. Body získané za umístění v jednotlivých závodech se sčítají. Započítává se 5 nejlepších bodových zisků z 8 závodů.

2. Prestige Trophy Classic

Soutěž jednotlivců v rámci seriálu Kolo pro život na tratích C. Závodníci soutěží mezi sebou v příslušných kategoriích podle věku a pohlaví. Body získané za umístění v jednotlivých závodech v rámci kategorie se sčítají. Započítává se 5 nejlepších bodových zisků z 8 závodů.

3. Team Prestige Trophy

Soutěž týmů v rámci seriálu Kolo pro život na tratích A / B. Založení teamu je zdarma. Team musí tvořit nejméně 3 závodníci, maximální počet je 5. Team může být složen z jezdců všech kategorií.

Bodování v teamové soutěži vychází z principu součtu bodů získaných vždy nejvíce třemi nejlepšími závodníky teamu v jednotlivém závodě. Následně se započte 5 nejlepších bodových zisků teamu z 8 závodů.

Bodový přínos člena teamu pro teamovou soutěž se získá za dosažené pořadí v kategorii (dle bodovací tabulky). Celkové pořadí teamů je součtem výsledných bodových zisků v jednotlivých závodech.

4. NOVA Junior Trophy

Soutěž jednotlivců v rámci seriálu Kolo pro život. Závodníci soutěží mezi sebou v příslušných kategoriích podle věku a pohlaví. Body získané za umístění v jednotlivých závodech v rámci kategorie se sčítají. Započítává se 5 nejlepších bodových zisků z 8 závodů. Ve vybraných dvou závodech se body násobí koeficientem 1,5.

Vyhlašujeme:

Po skončení celé soutěže budou slavnostně vyhlášeni 3 nejlepší jednotlivci PTM, PTC a NJT z každé kategorie, 3 nejlepší ženy a muži v absolutním pořadí PTM a 5 nejlepších týmů v TPT.

 

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
Partneři211
Česká spořitelna
Balíkovna
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
Oficiální DodavateléBeko
Playstation
Znovín Znojmo
TKF
Birell
Alltraining
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
GIANT
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální Partneřimtbs.cz
Cyklistickey
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS
Marketingový partnerSport Invest