Záchranný systém

Jízda na horských kolech přináší i riziko zranění. Naštěstí jsme připraveni.

Pro případ úrazu nebo jiných zdravotních obtíží je připraven zdravotnický systém, který na našich závodech obstarává společnost CARDION. Jde o speciální mobilní zdravotnický systém s profesionálním zdravotním personálem, který poskytne první pomoc v minimálním čase i v náročnějším terénu a v případě potřeby zajistí rychlou přepravu zraněného k sanitnímu vozu. Připravena je také kvalitně vybavená ošetřovna s odborným personálem v zázemí závodu, která je k dispozici všem návštěvníkům našich akcí. Navíc si v místech občerstvovacích stanic na trasách závodů můžeš vyžádat lékárničku se základním vybavením pro případ drobných poranění.

Záchranný systém Kolo pro život CARDION zahrnuje:

  • Odborný zdravotnický personál.
  • Stan ošetřovny CARDION v zázemí se zdravotníkem po celý den.
  • Svozný zdravotnický systém, který disponuje technickým vybavením a personálem schopným poskytnout první pomoc závodníkům i v náročném terénu závodů horských kol (má např. čtyřkolky se svoznými vozíky pro zraněné a jejich kolo).

Telefonní čísla na KPŽ Záchranný systém KPŽ (ZS) jsou součástí potisku všech závodních čísel pro trasy A, B, C a D. Najdeš je na přední straně u symbolu červeného kříže. Pokud se Tobě nebo někomu jinému na trati něco stane, volejte prosím toto číslo. Se záchrankou v dané lokalitě jsme propojeni. 

Hlavní partneřiKooperativa
Škoda
Cardion
Česká pojišťovna
Strabag
PartneřiNutrend
lawi
Ski Resort Černá hora
T-mobile
DodavateléBeko
Loap
Kilpi
Sportobchod.cz
TKF
Toi Toi
3F
Rouvy
Odkolek
Lipence
Rajec
Birell
Technoma
Craft
Generální Mediální PartnerČeská televize
Hlavní Mediální PartneřiImpuls
iSport
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
Cykloturistika
Cykloserver
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
ČUS
MŠMT
Asociace Krajů České republiky
Marketingový partnerSport Invest