Záchranný systém

Jízda na horských kolech přináší i riziko zranění. Naštěstí jsme připraveni.

Pro případ úrazu nebo jiných zdravotních obtíží je připraven zdravotnický systém, který na našich závodech obstarává společnost CARDION. Jde o speciální mobilní zdravotnický systém s profesionálním zdravotním personálem, který poskytne první pomoc v minimálním čase i v náročnějším terénu a v případě potřeby zajistí rychlou přepravu zraněného k sanitnímu vozu. Připravena je také kvalitně vybavená ošetřovna s odborným personálem v zázemí závodu, která je k dispozici všem návštěvníkům našich akcí. Navíc si v místech občerstvovacích stanic na trasách závodů můžeš vyžádat lékárničku se základním vybavením pro případ drobných poranění.

Záchranný systém Kolo pro život CARDION zahrnuje:

  • Odborný zdravotnický personál.
  • Stan ošetřovny CARDION v zázemí se zdravotníkem po celý den.
  • Svozný zdravotnický systém, který disponuje technickým vybavením a personálem schopným poskytnout první pomoc závodníkům i v náročném terénu závodů horských kol (má např. čtyřkolky se svoznými vozíky pro zraněné a jejich kolo).

Telefonní čísla na KPŽ Záchranný systém KPŽ (ZS) jsou součástí potisku všech závodních čísel pro trasy A, B, C a D. Najdeš je na přední straně u symbolu červeného kříže. Pokud se Tobě nebo někomu jinému na trati něco stane, volejte prosím toto číslo. Se záchrankou v dané lokalitě jsme propojeni. 

Hlavní partneřiKooperativa
Cardion
ZA PODPORYPPF
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda
PartneřiČeská spořitelna
Česká Pošta
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléAlpa
Beko
TKF
Lipence
Rouvy
Rajec
ČD CARGO
Alltraining
Horalky
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální PartneřiVelo
mtbs.cz
za podporyČEZ
Centrum rehabilitace a sportovni pece
kudyznudy
Marketingový partnerSport Invest