Občerstvení na trati

Hlídat si během jízdy pitný režim a pravidelně doplňovat energii vhodnou stravou není při závodech KPŽ problém.

Pro účastníky jsou připravené výborně zásobené občerstvovací stanice na všech závodních trasách KPŽ, vždy na každých cca 25 kilometrech.

Na hlavních trasách jsou k dispozici občerstvovací stanice NUTREND, které nabízejí gely, tyčinky a iontové nápoje této vyhlášené firmy vyrábějící produkty doplňkové výživy pro profesionální sportovce. Produkty Nutrend si můžete i zakoupit za zvýhodněnou cenu ve stánku v areálu.

Společně se startovním číslem dostanete ke každé závodní trase doporučený výživový plán pro váš optimální výkon s doporučením, kdy a kde si dát některý z produktů společnosti Nutrend.

Pestrá nabídka občerstvení

Občerstvení svou pestrou nabídkou uspokojí každého. Čistá voda je v dostatečném množství, na výběr je sladké i slané pečivo, čerstvé i sušené ovoce, oříšky, … A jako příjemný bonus pořadatelé často překvapí jezdce některou z místních krajových specialit. Partnerem lesních občerstvovacích stanic jsou na nezávodní trase  LESY ČR.

Občerstvení v cíli

Žízeň ani hlad po dojetí rozhodně nehrozí. Hned v cíli dostane každý závodník láhev vody Rajec pro doplnění tekutin bezprostředně po sportovním výkonu.

A co jídlo? Catering KPŽ nabízí minimálně pět teplých jídel. Například guláš, čočku, rizoto, boloňské špagety, ale také ovocné knedlíky nebo dukátové buchtičky.

Závodní menu je vždy připravené a uvařené z kvalitních a čerstvých potravin českých výrobců a dodavatelů, mj. OlmaKostelecké uzeninyVodňanská drůbežMlékárna HlinskoKrahulík... Kupon na nápoj vyměníte za nealkoholické pivo Birell.

Využít stravování z nabídky cateringu KPŽ mohou i ti, kteří ho nemají zahrnuté ve startovném. Stačí si ho zakoupit v blízkosti výdeje jídel. Pro děti je připravena cenově zvýhodněná nabídka.

 Hlad po závodu zaženete jídlem připraveným z kvalitních českých surovin.

Hlavní partneřiKooperativa
Cardion
Strabag
ZA PODPORYPPF
Bílá
Bílá
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda
Bílá
Bílá
PartneřiČeská spořitelna
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléBeko
TKF
Toi Toi
Lipence
Rouvy
Rajec
ČD CARGO
Alltraining
Birell
Horalky
VLS
CST TIRES
Cafe Reserva
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCEOrbea
TREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Deník.cz
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
Cykloserver
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
Austria Tourism
Asociace Krajů České republiky
za podporyČEZ
Marketingový partnerSport Invest