Pohodová Family jízda a TRIP

Pokud nemáš závodění v krvi a chceš se příjemně projet s celou rodinou, nebo s kamarády a pokochat se výhledy, máme pro tebe skvělou alternativu!

Trasa D na akcích Kolo pro život, které se také říká Family jízda, je nesoutěžní jízda pro zábavu v nenáročném terénu. Nezávodní vyjížďka na zajištěné trati, s veškerým komfortem jako na delších trasách seriálu, nabízí možnost ideálně stráveného času rodinám s dětmi, tatínkům s malými cyklisty, ale také všem cyklistům pohodářům, sportovcům starších ročníků, začínajícím jezdcům, rodičům s dítětem v cyklistickém kočárku a sedačce nebo bikerům na trekových kolech. Na tuto trať můžeš vyjet také na elektrokole. Patronem Family jízdy jsou Lesy ČR, které si pro každého účastníka Family jízda připravili pamětní, dřevěnou medaili. 

Hlavním cílem organizátorů je umožnit příjemnou a bezpečnou vyjížďku krásnými kouty naší vlasti všem, kdo se necítí na závodění nebo prostě nemají závodní ambice, ale rádi roztočí pedály v pohodovém tempu a pokochají se výhledy do pěkné přírody.

Start Family jízdy je vždy až po ukončení dětských závodů NOVA Junior Trophy, aby si projížďku mohli spolu s rodiči užít i děti účastnící se dopoledních dětských soutěží.

Na každé trase Family jízdy je pro řádné účastníky zajištěno občerstvení a samozřejmě i první pomoc na trati prostřednictvím unikátního CARDION záchranného systému.

Děti, které se ve stejný den zúčastní NOVA Junior Trophy a trasy D - Family jízdy, zaplatí pouze za dopolední dětský závod a trasu „D“ jedou zdarma!

NOVÁ TRASA TRIP!

Na vybraných závodech bude připravena nezávodní trasa o větší délce. Trasa TRIP je pro všechny, kteří se chtějí projet po označené trase s veškerým servisem co mají i závodníci. Trasa TRIP je určena všem, kteří se nechtějí zabívat plánováním trasy pro výlet, chtějí se projet v nových lokalitách, mít zajištěnou svačinku na trase a jídlo v cíli. Na TRIP můžete vyrazit i na ELEKTROKOLE a Gravelu. Věk je limitován pouze směrem dolů. 

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
PartneřiČeská spořitelna
211
Nutrend
lawi
T-mobile
Oficiální DodavateléBeko
Playstation
Znovín Znojmo
Harfa
MTBiker
TKF
Birell
Alltraining
Austria
Sporthelp
Pan Pompo
Tchibo
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
GIANT
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiSportcz
Impuls
Sport
iDnes Premium
Mediální Partneřimtbs.cz
Cyklistickey
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS NOVE
Kudy Z nudy černé