Zlepšete nejen své fyzické zdraví

Autor

V posledních letech zkušenosti mnoha profesionálních sportovců ukazují, že kromě perfektní fyzické kondice a dobrého zdravotního stavu se na dosaženém výkonu nejen při závodech projevuje i duševní pohoda.

Zlepšete nejen své fyzické zdraví

Co platí ve sportu, platí v běžném životě snad ještě víc. Poslední roky na naši psychiku vytvořily celou řadu nových tlaků, se kterými jsme se dříve vůbec nemuseli vypořádávat. Naštěstí se spolu s tím návštěva psychoterapeuta přestala považovat za něco, za co by se měl člověk stydět. 
Fyzické a psychické zdraví spolu totiž jdou ruku v ruce. Pro ZP MV ČR je jejich rovnováha důležitým tématem. Proto nabízí v rámci příspěvků z Fondu prevence možnost čerpat bonusový příspěvek až 4 000 Kč ročně na psychoterapeutické poradenství, logopedické vyšetření nebo návštěvu klinického psychologa, a to jak dětem, tak dospělým.
 

Sportujte s dětmi bezpečně
Autor

Pokud se chystáte vyrazit na kolo i s dětmi, je samozřejmostí jim zajistit kvalitní vybavení, tedy boty, oblečení, ale snad ještě důležitější je mít na paměti jejich bezpečnost. Nezbytnou výbavou na cestách je přilba, která je pro děti do 18 let ze zákona povinná.

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
Partneři211
Česká spořitelna
Balíkovna
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
Oficiální DodavateléBeko
Playstation
Znovín Znojmo
TKF
Birell
Alltraining
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
GIANT
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální Partneřimtbs.cz
Cyklistickey
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS
Marketingový partnerSport Invest