Bike Academy

Zavítejte do Česká spořitelna Specialized Bike Academy a zdokonalte se v technice jízdy

Česká spořitelna Specialized Bike Academy KPŽ je součástí doprovodného programu všech závodů Kolo pro život. Uvítá ve svém zázemí každého, kdo se chce zdokonalit v jízdě na kole nebo třeba naučit úplné základy, to vše samozřejmě zdarma. Academy je určená jak dětem, tak dospělým, účast v závodech KPŽ není podmínkou a rádi naučíme nové věci i všechny návštěvníky z blízkého i dalekého okolí.

Bike Academy je určena dětem i dospělým.

Výuku vedou přední čeští bikeři a instruktoři v čele s Kamilem Tatarkovičem, Damjanem Siriškim a Janou Horákovou ve stanovených časových blocích (dva pro děti, dva pro dospělé). Ve zbylém čase, s výjimkou polední přestávky, je Academy po celý den volně přístupná všem zájemcům, samozřejmě vždy pod instruktorským dohledem a vedením. Pro pokročilejší nechybí trénování na mobilních překážkách a dřevěné dráze. Vládne zde přátelská sportovní atmosféra, instruktoři rádi vše předvedou, pomohou, poskytnou záchranu.

Nebojte se přijít a naučit se nové věci nebo jen lépe ovládat své kolo, aby pro vás jízda na něm byla vždy bezpečná a radostná.

Lépe ovládat své kolo nebo se naučit nové kousky můžete pod dohledem předních českých bikerů a instruktorů.

Mezi vyhlášením výsledků dětí a dospělých probíhají před pódiem soutěže a předváděčka účastníků Bike Academy, při kterých ukážou, co nového se naučili. Přijďte se podívat a povzbudit všechny, kdo se nebojí a nestydí zlepšovat! 

O naši výukovou školu je velký zájem, proto doporučujeme přihlásit se do Bike Academy předem on-line prostřednictvím formuláře v detailu vybraného závodu na záložce Program – Bike Academy.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.