Bike Academy

Zavítejte do Bike Academy a zábavnou formou se zdokonalte v technice jízdy

Bike Academy KPŽ je součástí doprovodného programu všech závodů seriálu Kolo pro život. Uvítá ve svém zázemí každého, kdo se chce zdokonalit v jízdě na kole nebo třeba naučit úplné základy, to vše samozřejmě zdarma. Academy je určená jak dětem, tak dospělým, účast v závodech KPŽ není podmínkou. Rádi naučíme cyklistické dovednosti také všechny návštěvníky z blízkého i dalekého okolí.

Bike Academy je určena dětem i dospělým.

Výuku vedou přední čeští bikeři a instruktoři v čele s Kamilem Tatarkovičem, Damjanem Siriškim a Janou Horákovou ve stanovených časových blocích (dva pro děti, dva pro dospělé). Ve zbylém čase, s výjimkou polední přestávky, je Academy po celý den volně přístupná všem zájemcům, samozřejmě vždy pod instruktorským dohledem a vedením. Pro pokročilejší nechybí trénování na mobilních překážkách a dřevěné dráze. Vládne zde přátelská sportovní atmosféra, instruktoři rádi vše předvedou, pomohou, poskytnou záchranu.

Nebojte se přijít a naučit se nové věci nebo jen lépe ovládat své kolo, aby pro vás jízda na něm byla vždy bezpečná a radostná.

Lépe ovládat své kolo nebo se naučit nové kousky můžete pod dohledem předních českých bikerů a instruktorů.

Mezi vyhlášením výsledků dětí a dospělých probíhají před pódiem soutěže a předváděčka účastníků Bike Academy v daný den, při kterých ukážou, co nového se naučili. Přijďte se podívat a povzbudit všechny, kdo se nebojí a nestydí zlepšovat! 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.