Pamětní tričko k závodu KPŽ

Objednávejte nejpozději 8 dní před závodem prostřednictví online registrace KPŽ

Chcete mít na závody Kolo pro život trvalejší památku, než jsou vaše bolavé nohy? Kupte si pamětní tričko s originálním potiskem ke každému závodu v pánském nebo dámském střihu.

Objednávku trička je nutné učinit prostřednictvím online registračního systému KPŽ, spolu s registrací na daný závod. Jeho cena je 379 Kč. Objednávku a platbu je nutné učinit nejpozději 8 dní před konáním akce, později už není bohužel možné objednávku učinit, do výroby jde pouze předem objednané množství triček. Za vyšší cenu lze toto unikátní tričko zakoupit v e-shopu i po závodech.

Nepromeškejte možnost získat unikátní tričko s potiskem závodu. Trička jsou dostupná pouze v rámci registrace k závodu a nebudou zařazena do volného prodeje.

Objednaná trička budou na závodech k vyzvednutí na vaše jméno v prodejní přívěsu Boutique Officielle Kolo pro život, a to v pátek v čase otevření prezence a samozřejmě také po celou dobu konání akce v sobotu (v případě víkendové akce i v neděli).

Nestihli jste si tričko včas objednat, ale přáli byste si tričko na památku, nebo pro vaše blízké jako dárek? Máte možnost zakoupit si pamětní seriálové tričko v jednotném designu letošního ročníku, v pánském nebo dámském střihu, nebo pamětní seriálové dětské tričko.

Až do uzavření online registrace na závod (nejpozději 3 dny před akcí) si je můžete objednat spolu s registrací na závod za zvýhodněnou cenu. Trička se stejně jako v případě pamětních závodních triček vyzvedávají v přívěsu Boutique Officielle Kolo pro život. Pokud by vám nevyhovovala objednaná velikost, můžete ji na místě vyměnit. Tato trička jsou také v prodeji na místě, ale za vyšší cenu.

Pokud se závodu či seriálu nemůžete v letošním roce zúčastnit, ale tato seriálová trička pro děti nebo dospělé byste si přáli, můžete si je objednat prostřednictvím našeho partnerského e-shopu.

Kromě triček zde najdete i nabídku dalších originálních výrobků v designu Kolo pro život za výhodné ceny.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.