Další partnerské soutěže

 

Soutěže pod patronátem České spořitelny a ŠKODA AUTO

Soutěž zaměstnanců České spořitelny

Generální partner seriálu Kolo pro život, Česká spořitelna, se od prvního ročníku v roce 2000 závodů aktivně účastní. Na všech trasách můžete potkat cyklisty ve známých modro-bílo-červených dresech s logem „Spořky“ a také spoustu zaměstnanců finanční skupiny České spořitelny, kteří jezdí v klubu ČS Bike Team a soutěží s ostatními i mezi sebou.

Po skončení sezóny jsou na Finálovém večeru KPŽ vyhlášeni a oceněni tři bikeři a bikerky z řad zaměstnanců finanční skupiny ČS, kteří se v Prestige Trophy Marathon v rámci kategorií Muži a Ženy umístili nejvýš. Počítá se osm nejlepších výsledků z 15 závodů.

Už od roku 2000 můžete na všech trasách závodů potkat firemní týmy České spořitelny, která je generálním partnerem seriálu Kolo pro život.
V dresech klubu ČS BIKE TEAM se závodů účastní také plno zaměstnanců finanční skupiny České spořitelny.

Soutěž se ŠKODA AUTO o zájezd na Tour de France

Hlavní partner seriálu Kolo pro život, společnost ŠKODA AUTO, nabízí pravidelně každý rok všem účastníkům i divákům tematickou soutěž s lákavou hlavní výhrou – zájezdem na Tour de France s možností osobně zažít atmosféru vrcholného světového cyklistického klání v doprovodném voze ŠKODA. Proto neváhejte a zúčastněte se na kterémkoli závodu soutěže o účast na Tour de France a zároveň sledujte sociální sítě značky. Jedno ze dvou míst třeba čeká právě na vás. Čím více akcí v letošním roce navštívíte, tím větší máte šanci na výhru.

Pravidelná tematická soutěž hlavního partnera seriálu, společnsoti Škoda Auto, pošle každý rok dva výherce na Tour de France.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.