Nesoutěžní trasy

Trasy pro rodiny, pohodáře a začátečníky

Trasa D – Fitness jízda: délka 13–25 km

Trasa D na akcích Kolo pro život, které se také říká Fitness jízda, je nesoutěžní jízda pro zábavu v nenáročném terénu. Nezávodní vyjížďka na zajištěné trati, s veškerým komfortem jako na delších trasách seriálu, nabízí možnost ideálně stráveného časurodinám s dětmi, ale také všem cyklistům pohodářům, sportovcům starších ročníků, začínajícím jezdcům, rodičům s dítětem v cyklistickém kočárku a sedačce nebo bikerům na trekových kolech. Na tuto trať můžete vyjet také na elektrokole. Patronem Fitness jízdy je pramenitá voda Rajec.

Pohoda na prvním místě.

Hlavním cílem organizátorů je umožnit příjemnou a bezpečnou vyjížďku krásnými kouty naší vlasti všem, kdo se necítí na závodění nebo prostě nemají závodní ambice, ale rádi roztočí pedály v pohodovém tempu a pokochají se výhledy do pěkné přírody.

Start Fitness jízdy je vždy až po ukončení dětských závodů ČT :D Junior Trophy, aby si projížďku mohli spolu s rodiči užít i děti účastnící se dopoledních dětských soutěží.

Na vybraných závodech KPŽ pro vás máme dokonce dvě varianty tras D, které se liší především délkou. Vybrat si, kterou pojedete, můžete až během jízdy, podle momentální síly a nálady. Na každé trase Fitness jízdy je pro řádné účastníky zajištěno občerstvení a samozřejmě i první pomoc na trati prostřednictvím unikátního záchranného systému KPŽ 211.

Využijte výhodné startovné, které máme připravené pro rodinné týmy.

Postavte si Rodinný tým! Získáte spoustu výhod

Děti, které se ve stejný den zúčastní ČT :D Junior Trophy a trasy D - Fitness jízdy, zaplatí pouze za dopolední dětský závod a trasu „D“ jedou zdarma! Výhodné startovné máme i pro rodinné týmy.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.