Vše o seriálu Kolo pro život

Cyklistický seriál pro závodníky, hobíky, začátečníky i rodiny s dětmi

Kolo pro život se od své premiéry v roce 2000 stalo největším a nejpopulárnějším amatérským seriálem bikerů v ČR. Od samého začátku byla hlavním cílem zábava pro lidi, kteří mají rádi horská kola a všechno s nimi spojené. Kolo pro život je víkendovou akcí pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti, včetně malých dětí a starších ročníků, a dokonce i pro ty, kdo se rozhodnou dělat cyklistům doprovod. Každý si u nás vybere svoji trasu nebo zábavu v rámci našlapaného doprovodného programu.

KPŽ je největším amatérským závodem bikerů v ČR. Každý rok se zúčastní až 25 000 cyklistů.

Každý rok vyrazí na trasy KPŽ a dětského seriálu ČT Déčko Junior Trophy 25 000 cyklistů, z toho 7 000 dětí. To je nejlepší důkaz, že si závody „pro život“ vedle polykačů kilometrů, kteří soupeří o umístění na stupních, užijí i úplně normální jezdci. Ti mohou zvolit kratší tratě nebo nezávodní vyjížďku v pohodovém tempu po boku přátel, rodiny a dětí. Připravená je i Bike Academy, kde zájemce vyučují jízdě na kole ostřílení MTB jezdci.

Velmi oblíbený je i dětský závod ČT Déčko Junior Trophy, kterého se účastní až 7 000 dětí.

Navíc naše akce nejsou jen o cyklistice. Pořádáme víkendové dny s bohatým doprovodným programem pro rodiče a děti, kde můžete posedět s kamarády. Díky celé řadě významných partnerů nabízíme v Česku ojedinělý systém služeb pro účastníky závodů a komfortní zázemí, které nejvíc ze všeho připomíná zabezpečení slavných profesionálních MTB závodů.

Na závodech „Kápéžetka“ můžete potkat slavné české sportovní hvězdy. Už jste třeba startovali po boku olympijského vítěze a mistra světa Jardy Kulhavého? Víte, že patronem závodů KPŽ je fotbalový brankář Petr Čech a často s námi vyrazí na biku i veslař Ondra Synek?

Petr Čech je patronem závodů KPŽ.

Pořád nemáte dost informací? Pak sledujte naše sociální sítě nebo se propojte na hashtagy #kolopro a #kpz.

Přijeďte si s námi užít aktivní den v krásných lokalitách české přírody.

Těšíme se na vás!

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.