19.10.2018
Pyšelská 4, 149 00 Praha 4-Chodov

Finálový večer Kolo pro život 2018

Centra pohybové medicíny

Vyvrcholením seriálu Kolo pro život 2018 je předání cen a trofejí nejrychlejším závodníkům a závodnicím i nejúspěšnějším účastníkům dětského seriálu ČT :D Junior Trophy uplynulé sezóny. Na závěrečné akci v Praze převezme také nejpřesnější tipař Finálové hry hlavní cenu – automobil ŠKODA Fabia Combi.

Další akce KPŽ

Kompletní přehled akcí

Program

Závody

Finálový večer Kolo pro život 2018

Finálový večer Kolo pro život slavnostně zakončí 19. ročník našeho seriálu závodů na horských kolech. Naposledy v letošním roce se potkáme v koloproživotním kruhu a zavzpomínat na nezapomenutelné okamžiky úspěšné sezóny a také se trochu odvážeme a pobavíme. Tentokrát se večer uskuteční v duchu Best Of! Odměny za skvělé bikerské výkony převezmou z rukou partnerů seriálu vítězové všech soutěží Kolo pro život a ČT :D Junior Trophy 2018.

Od prvního ročníku seriálu Kolo pro život v roce 2000 je příjemnou tradicí zakončit každý další ročník Finálovým večerem Kolo pro život. Stejně tomu bude i letos. Kromě vyhlášení všech vítězů a medailistů v kategoriích jednotlivců a týmů KPŽ 2018 a ČT Déčko Junior Trophy 2018 se můžeme těšit na ty, kteří budou odměněni díky svým vynikajícím tipům v celoroční tipovací soutěži Finálová hra KPŽ 2018, ve které vítěz kategorie Dospělí převezme z rukou zástupce generálního partnera projektu KPŽ - České spořitelny - nový osobní automobil ŠKODA Fabia Combi a vítěz kategorie Děti a Mládež obdrží cenu v hodnotě 30 000 Kč. Dozvíte se také, která šťastná dvojice pojede na Tour de France 2019 se ŠKODOU AUTO, nejlepších 15 dětských kreslířů oblékne na pódiu nové originální dresy s vlastními designy, tak jak si je navrhli během doprovodného programu na závodech, svá ocenění obdrží i nejlepší zaměstnanci - bikeři Finanční skupiny České spořitelny.

Tématem letošního večera je "Best Of" – to nejlepší z uplynulých Finálových večerů. Děti i dospělí se mohou těšit na spoustu čarodějnických triků a humorné kouzlení, brazilské tanečnice, bubeníky i oblíbený fotokoutek s převleky. Víc nebudeme předem prozrazovat, ať se máte na co těšit.

Vítězové dospělých kategorií a členové vítězných teamů obdrží osobní pozvánku emailem pro 1 osobu, vítězové dětských kategorií obdrží pozvánku pro dítě plus 2 dospělé osoby do 8. října. Vstup bude evidován na jméno u vchodu do sálu.

Lístky na tuto skvělou událost si může zakoupit každý zájemce přes registrační systém KPŽ za 500 Kč ZDE. Pozvánky zakoupené na webu nebudeme rozesílat fyzicky, hosté budou obesláni e-verzí. Registrace a možnost nákupu vstupenky je limitována datem 17. 10. do 24:00. Vstupenky není možné zakoupit na místě!

Oficiální slavnostní zakončení sezóny KPŽ 2018 se uskuteční v pátek 19. 10., nově v prostorách Centra pohybové medicíny na Praze 4 – Chodov. Partnerem akce je Hlavní město Praha. V místě se nachází dostatečný prostor pro parkování účastníků akce zdarma. Vstup pro pozvané bude otevřen od 18:00. Zahájení oficiálního programu je přesně v 18:30. Počítejte s časovou rezervou při dopravě na místo, znáte Prahu a její přecpané ulice. Ideální je použít Metro trasy C – stanice Chodov a dále autobus č. 115 – stanice Knovízská nebo č. 197 – stanice Benkova.

Moc se na vás těšíme!

Organizátoři závodů Kolo pro život a partneři série KPŽ 2018

Grafické zpracování: Aleš Leznar

Trasy

Family jízda

Trasy

Dětské závody

Trasy

Půjčovna

Díky partnerství s předním výrobcem kol, firmou BMC Switzerland, vám i letos můžeme nabídnout možnost vypůjčit si a otestovat v rámci všech závodů Kolo pro život nejnovější modely biků. Na kole můžete odjet celý závod.

Kolo vám bude před zapůjčením přímo seřízeno na vaši váhu, bude upravena výška a délka sedla tak, aby váš pocit z jízdy byl co nejlepší.

Přehled všech dostupných kol v půjčovně

BMC Agonist 02 TWO - Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
BMC Fourstroke 01 THREE - Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
BMC Teamelite 02 THREE - Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
BMC Teamelite 02 TWO - Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
BMC Teamelite 03 ONE - Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
KONA Hei Hei - Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
KONA Hei Hei CR/DL - Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
 • O zapůjčení kol je velký zájem, proto si rezervujte vybraný model už před závodem zde.
 • Rezervace kol se spouští vždy v pondělí před daným závodem KPŽ, vždy v 15:00
 • Pokud si nějaký z modelů kol zamilujete, máte možnost ho získat! Na konci sezóny nabízíme možnost odkupu za výhodné ceny. Závazná rezervace vybraného modelu je možná již během sezóny.

Co k tomu potřebujete?

 • Vytvořte si vlastní profil v registračním systému Kolo pro život, pokud ho ještě nemáte.
 • Vyberte si daný model a velikost. Pokud se vám nezobrazuje požadovaná velikost, je už kolo rezervované, zkuste jiný model. 
 • Platbu za rezervaci proveďte přes systém Platba24, nebo kartou. V případě platby kartou je nutná úhrada předem, jinak se vaše rezervace automaticky zruší.
 • Kolo si vyzvedněte v den závodu od 8:30 do 11:00 ve stánku Půjčovny KPŽ, kde předložíte objednávkový formulář s rezervací kola. Zde také předložíte dva doklady totožnosti a podepíšete smlouvu. O ostatní se už postarají naši asistenti v půjčovně.
 • POZOR! Je nutné mít s sebou vlastní pedály, které vám asistenti v půjčovně na kolo namontují.

Nevíte si rady, jakou velikost kola vybrat?

Nezoufejte, ZDE najdete tabulku, podle které si správnou velikost určitě vyberete.

Podmínky zápůjčky kol na závodech KPŽ 2019

 • Maximální doba jedné zápůjčky je stanovena od 8:30 do 17:00, nebo na jiný časový interval, který je blíže specifikován ve smlouvě, kterou v místě výpůjčky uzavře firma Petr Čech Sport,a.s.(dále jen PČS) s vypůjčitelem.
 • Rezervaci zápůjčky lze provádět výhradně prostřednictvím webových stránek.
 • Rezervace kol na příslušnou akci je spuštěna vždy v pondělí před konáním dané akce.
 • PČS si vyhrazuje právo měnit a/nebo rušit rezervace zápůjček bez udání důvodu.
 • Podmínkou čerpání zápůjčky je, že se účastník prokáže dvěma platnými osobními doklady opatřenými fotografií, a uzavře s PČS smlouvu o zápůjčce.
 • Při nevyzvednutí kola nebo odhlášení se ze závodu, se peněžní částka nevrací.
 • Účastník souhlasí, aby PČS pořizoval a archivoval kopie osobních dokladů účastníka, a to výhradně za účelem identifikace účastníka z důvodu ztráty a/nebo odcizení a/nebo poškození majetku PČS.
 • Účastník souhlasí, aby PČS pořizoval fotodokumentaci za účelem identifikace účastníka v případě ztráty a/nebo odcizení a/nebo poškození majetku PČS.

Desatero vypůjčitele

 • Pečlivě zkontrolujte údaje v potvrzení rezervace.
 • O případných nesrovnalostech v rezervaci nás neprodleně informujte na pujcovna@kolopro.cz.
 • Na místě předložte dva doklady totožnosti s fotografií a podepište zápůjční smlouvu. 
 • Při převzetí biku důkladně zkontrolujte stav kola.
 • O závadě či poškození kola před jízdou neprodleně informujte asistenty v půjčovně.
 • S kolem zacházejte přiměřeně k účelu, za jakým jste si jej vypůjčili.
 • Kolo odkládejte vždy do Bezpečné zóny DEPO KOOPERATIVY, nebo pouze na místa k tomu určená. 
 • Před vrácením kolo dokonale umyjte a zkontrolujte.
 • O závadě či poškození kola během závodu neprodleně informujte asistenty v půjčovně po návratu do areálu akce. 
 • Kolo vracejte včas, v termínu dle smlouvy.
Přejeme vám parádní jízdu!

Služby

Praktické informace

Jak na místo

Další informace

PARTNEŘI PRO TENTO ZÁVOD

Fotogalerie

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.