Jak se připravit na Bikemaraton Beroun Kooperativy 2023? NUTREND poradí!

Autor

Využijte rady specialistů na výživu před i během akce Kolo pro život –  Bikemaraton Beroun Kooperativy 2024. Zastavte se na občerstvovačkách NUTREND na tratích nebo na stánku NUTREND v zázemí!

Jak se připravit na Bikemaraton Beroun Kooperativy 2023? NUTREND poradí!

Společnost NUTREND, přední český výrobce sportovní výživy, je partnerem seriálu Kolo pro život od roku 2002. Patří tedy k nejstarším a nejvěrnějším partnerům naší cyklistické série. Stejně jako v předchozích sezónách se NUTREND do všech patnácti podniků aktivně zapojuje. Odborníci na výživu z NUTRENDu pomohou vám závodníkům připravit se na jednotlivé trasy co nejpečlivěji, abyste si jízdu na kole užili na 100%, přichystané jsou občerstvovací stanice s produkty NUTREND i prodejní stánek v zázemí.

 

PROFIL TRAS S VÝŽIVOU ( B, C, D)

Tipy na výlet v okolí Berouna
Autor

Uvažujete o tom, že byste přijeli na novinku loňské sezóny - Bikemaraton Beroun Kooperativy - a nejste si jistí, jakými dalšími aktivitami vyplnit váš úžasný závodní den? V tom případě jste tu správně a čtěte dál! Beroun je naše srdcovka a proto se do něj po roce vracíme znovu a závod doplňujeme o skvělé tipy na výlety po okolí. Máme pro vás několik různorodých nápadů na procházky a aktivity v okolí závodu, abyste se nenudili ani vy, ani vaše děti nebo váš doprovod.

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
PartneřiČeská spořitelna
211
Nutrend
lawi
T-mobile
Oficiální DodavateléBeko
Playstation
Znovín Znojmo
Harfa
MTBiker
TKF
Birell
Alltraining
Austria
Sporthelp
Pan Pompo
Tchibo
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
GIANT
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiSportcz
Impuls
Sport
iDnes Premium
Mediální Partneřimtbs.cz
Cyklistickey
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS NOVE
Kudy Z nudy černé