Připravte se na Oderskou Mlýnici Lesy ČR

Autor

Využijte rady specialistů na výživu před i během akce Kolo pro život – Oderská Mlýnice Lesy ČR 2023. Zastavte se na občerstvovačkách NUTREND na tratích nebo na stánku NUTREND v zázemí!

Připravte se na Oderskou Mlýnici Lesy ČR

Společnost NUTREND, přední český výrobce sportovní výživy, je partnerem seriálu Kolo pro život od roku 2002. Patří tedy k nejstarším a nejvěrnějším partnerům naší cyklistické série. Stejně jako v předchozích sezónách se NUTREND do všech patnácti podniků aktivně zapojuje. Odborníci na výživu z NUTRENDu pomohou vám závodníkům připravit se na jednotlivé trasy co nejpečlivěji, abyste si jízdu na kole užili na 100%, přichystané jsou občerstvovací stanice s produkty NUTREND i prodejní stánek v zázemí.

 

PROFIL TRAS S VÝŽIVOU ( B, C, D)

Oderská Mlýnice Lesy České republiky - tipy na výlety
Autor

Pojďte to s námi pořádně rozjet, než skončí září, a vyražte za námi na další cyklistický závod do Oder! Kultovní závod Oderská Mlýnice Lesy České republiky jezdíme už od roku 2001, takže letos máme 20. výročí! Pokořte i letos legendární kopec Mlýnice, kde jsou pro vás nachystány motivační slogany a la Tour de France! A vydejte se s námi potom na exkluzivní výlety, které nám doporučili místní obyvatelé!

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
Partneři211
Česká spořitelna
Balíkovna
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
Oficiální DodavateléBeko
Alpa
Playstation
TKF
Birell
Alltraining
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Dermacol
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
Orbea
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální PartneřiVelo
mtbs.cz
Trenujeme
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS
Marketingový partnerSport Invest