Předpověď počasí pro Vrchlabí – Špindl Tour? Pro kolo ideální

Autor

Podle známé české meteoroložky Aleny Zárybnické se v sobotu 22. 6. v Krkonoších slunce ukáže spíš výjimečně, pravděpodobnost přeháněk je minimální. A teploty? Dole kolem 20, na hřebenech kolem 15 °C.

Předpověď počasí pro Vrchlabí – Špindl Tour? Pro kolo ideální

Alena Zárybnická pro účastníky Vrchlabí – Špindl Tour ŠKODA AUTO:

„Na víkend se konečně trochu ochladí. Po týdnu veder si právě na víkend od tropických teplot odpočineme. Co víc si přát?
Do čtvrtka tropy, v pátek déšť a ochlazení a v sobotu konečně počasí tak akorát. Od západu se k nám totiž bude dostávat chladnější vzduch. Bude vlhký, takže mraků zůstane spíš víc, ale aspoň na chvíli si tak oddychneme od horkého počasí. V sobotu po ránu bude relativně chladno – dole kolem 15, na hřebenech kolem 9 °C. Odpoledne se teploty v podhůří dostanou na 20, ve výšce kolem 1000 m bude asi kolem 15 °C. K tomu bude pofukovat svěží větřík – kolem 6 m/s. Mraků sice bude přes den dost, ale moc přeháněk modely nepočítají. Přesto – ve vlhkém vzduchu se na horách může sem tam nějaká objevit. Víc bude možné říct v pátek, proto se těsně před závodem podívejte na detailní předpověď hodinu po hodině, ať vás v sobotu v Krkonoších nic nepřekvapí.“

Video předpověď ZDE

 

 

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Škoda
Cardion
Česká pojišťovna
Strabag
PartneřiNutrend
lawi
Ski Resort Černá hora
T-mobile
DodavateléBeko
Loap
Kilpi
Sportobchod.cz
TKF
Toi Toi
3F
Rouvy
Odkolek
Lipence
Rajec
Birell
Technoma
Craft
Generální Mediální PartnerČeská televize
Hlavní Mediální PartneřiImpuls
iSport
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
Cykloturistika
Cykloserver
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
ČUS
MŠMT
Asociace Krajů České republiky
Marketingový partnerSport Invest