PŮJČOVNA KPŽ 2024 s biky, které psaly historii horské cyklistiky v Čechách

Autor

Don't Worry, be Happy!

PŮJČOVNA KPŽ 2024 s biky, které psaly historii horské cyklistiky v Čechách

Co tahle vyzkoušet (nový) bike? 

Přemýšlíte o novém stroji? Nejste si jistí výběrem a rádi si vyzkoušíte kolo přímo při závodě? Díky našlapané půjčovně KPŽ 2024 je to možné. Přijďte si vyzkoušet, jak jezdí topové modely Rock Machine a značky Superior, která má svůj domov v areálu Tatry v podhůří Beskyd a již 30 let přináší na svět špičková kola. Do historie se kola Superior zapsala již mnohokrát, závodil na nich i pověstný tým „Česká spořitelna MTB Team“ v čele s Terezou Huříkovou, Milanem Spěšným a Kristiánem Hynkem ambasadorem KPŽ. 

Najdete ve vozovém parku

Flotila kol nabízí celoodpružené biky, hardtaily i gravely, např. Superior, model XF, XP i X-Road a Rock Machine Blizz CRB, skvělý Gravelride CRB 700. 
TIP! Vyzkoušejte např. „plnokrevníka“ Superior XF 979 RC. Jeho rám je otestovaný závody Světového poháru a váží pouhých 1717 gramů. O pohon se stará prověřená kombinace od firmy Shimano XT a SLX s řazením 1×12. V terénu vám pomůže vidlice DT Swiss F232 ONE se zdvihem 110 mm a zadní tlumič DT Swiss R232 ONE se zdvihem 105 mm. Zamilujete si ho pro jeho rychlost na XC tratích a skloubení lehkosti a ovladatelnosti i v náročnějším terénu. Kol máte ale na výběr mnohem víc. 

Kola v top formě

Další velkou výhodou je, že kolo dostanete připravené k jízdě v té nejlepší formě: namazaný řetěz, nahuštěné pneumatiky, tlumič, vidlici, znamenitě brzdící brzdy. Mechanici Vám také u kola nastaví výšku posedu atd. Nemusíte řešit tyto nezbytnosti a nechte tyto starosti na jiných. 

POZOR – Vlastní pedály jsou nezbytné! V půjčovně jsou k dispozici pouze obyčejné (platformy).

Don't Worry, be Happy

Závod na kvalitním stroji může být výborným prožitkem. Co vy na to? Kolo pro život nabízí úžasná kola za super ceny. Stačí si udělat rezervaci na vybraný model a velikost. Kolo vám připravíme na míru. Online rezervace se uzavírá v týdnu před závodem (středa 12:00). 
 

PŮJČ SI KOLO

Rozjeďte s KOLEM PRO ŽIVOT 25. sezónu V Berouně!
Autor

Pro pocit, kdy poprvé v sezóně projedete cílem 

Je to tady! Jubilejní 25. sezóna závodů Kola pro život, která odstartuje v sobotu 27. dubna. ANO, již čtvrt století má za sebou kultovní „KOLO PRO ŽIVOT“. Už Vás jistě “svrbí nohy“, těšíte se na pocit euforie, který zažíváte při samotném závodu, který graduje při průjezdu cílem. Na otvíráku cyklistické sezony – Bikemaratonu Beroun Kooperativy nemůžete chybět. Zveme Vás na první závod seriálu Kolo pro život do královského města Beroun, kde všechny děti z Berouna startují ZDARMA.  Ať už jste nadšení amatéři nebo cyklističtí profíci, držíme Vám místo ve startovním poli. Myslíme i na (ne)závodníky. Máme pro ně nově trasu TRIP.

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
PartneřiČeská spořitelna
211
Nutrend
lawi
T-mobile
Oficiální DodavateléBeko
Playstation
Znovín Znojmo
Harfa
MTBiker
TKF
Birell
Alltraining
Austria
Sporthelp
Pan Pompo
Tchibo
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
GIANT
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiSportcz
Impuls
Sport
iDnes Premium
Mediální Partneřimtbs.cz
Cyklistickey
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS NOVE
Kudy Z nudy černé