SPOLEČNOST PRO RANOU PÉČI pomáhá a podporuje rodiny!

Autor

SPOLEČNOST PRO RANOU PÉČI pomáhá a podporuje rodiny, do kterých se narodilo dítě se zrakovým, tělesným nebo mentálním postižením, děti s poruchou autistického spektra, těžce nemocné nebo předčasně narozené. 

SPOLEČNOST PRO RANOU PÉČI pomáhá a podporuje rodiny!

Neumíme změnit diagnózu dítěte, ale umíme rodiče podpořit. Raným dětstvím od 0- 7 let věku jsme provázeli už tisíce dětí, kterým včasná pomoc dala do života lepší start. Ukážeme rodičům, že KAŽDÉ DÍTĚ JE ÚŽASNÉ!

Naše pobočky najdete po celé republice. Jsme profesionální - s historií 30 let, mobilní - pravidelně dojíždíme do rodin domů, pomáháme v bezpečí domova, reagujeme včas– ihned po zjištění diagnózy dítěte a kontaktu rodičů, jsme komplexní – pracujeme s dětmi, rodiči i sourozenci a jsme dostupní, všem rodinám, které nás potřebují. 
Umožníme rodinám na základě odborných konzultací a stimulace dítěte na míru SLEDOVAT POKROKY A ZAŽÍVAT RADOST!
 

Spolupracujeme s odborníky, neonatologickým oddělením, dětskými klinikami a pediatry. V čem naše práce spočívá? Jak konkrétně pomáháme? Co na to rodiče? Sledujte zde https://www.ranapece.cz/2020/10/07/matyasek/

Jak využijeme darované prostředky: https://www.ranapece.cz/chci-podporit/. Přispět můžete i Vy. Není malého daru, když jsou Vás tisíce.

Kontakt: Mgr. Jarmila Juříčková, mobil: 603 475787

Králický Sněžník - jedinečný sportovní zážitek v krajině, která vás okouzlí
Autor

Co se vám promítne hlavou, když se řekne Králický Sněžník? Ano, krásná krajina Národní přírodní rezervace s panoramaty, které okouzlí každého milovníka přírody. A když to navíc spojíte s cyklistikou na nádherných trasách v jedinečném a naprosto unikátním prostředí, máte o parádní zážitek postaráno. Zaškrtněte si tedy ve svém diáři datum 19. června. Ten den se totiž koná další díl ze seriálů závodů Kolo pro život Kraličák MTB Tour CARDION. A jedním si můžete být jisti. Rozhodně se máte na co těšit. 

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Škoda
Česká spořitelna
Cardion
Strabag
ZA PODPORYPPF
PartneřiNutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléBeko
TKF
Toi Toi
Lipence
Rouvy
Rajec
ČD CARGO
Birell
VLS
CST TIRES
Cafe Reserva
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCEOrbea
TREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Deník.cz
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
Cykloserver
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
Austria Tourism
Asociace Krajů České republiky
za podporyČEZ
Marketingový partnerSport Invest