Velká květnová soutěž s Českou spořitelnou!

Autor

První měsíční soutěž roku 2021 je tady! Cenu pro vítěze si připravil hlavní partner projektu Kolo pro život, Česká spořitelna. Odpověz na soutěžní otázku do 31. května do 12:00 a vyhraj možnost pro tebe a dva kamarády strávit den v sedle s olympionikem Jaroslavem Kulhavým a následný pokec u oběda!

Velká květnová soutěž s Českou spořitelnou!

 

Soutěžní otázka Tipovací soutěže KPŽ – Česká spořitelna pro květen 2021

"Kdo je letošní výraznou posilou týmu Česká spořitelna Accolade team, kterou budete mít možnost potkat i na tratích závodů Kola pro život? Malá nápověda...jedná se o olympijského vítěze v Cross Country.

Pravidla

Účastníkem Tipovací soutěže Kolo pro život 2021 se stává každý (dospělý či dítě), kdo se zaregistruje na www.kolopro.cz  a pošle svůj tip na soutěžní otázku spolu se svým registračním číslem KPŽ na soutez@kolopro.cz. Své tipy na soutěžní otázku mohou soutěžící posílat vždy do posledního dne konkrétního měsíce do 12:00 (poledne). Vždy na prvním závodě následujícího měsíce bude ze všech správných odpovědí vylosován a vyhlášen jeden šťastný výherce, jehož jméno bude posléze zveřejněno na webu www.kolopro.cz a sociálních sítích projektu. Vítěz převezme cenu z rukou zástupce partnera, který bude garantem konkrétní soutěže v konkrétním měsíci, případně mu bude předána dle osobní domluvy.

Hodně štěstí všem tipujícím!

 

 

Pravidla tipovací soutěže KPŽ 2021
Autor

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Škoda
Česká spořitelna
Cardion
Strabag
ZA PODPORYPPF
PartneřiNutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
ZPMV
Oficiální DodavateléBeko
TKF
Toi Toi
Lipence
Rouvy
Rajec
ČD CARGO
Birell
VLS
CST TIRES
Cafe Reserva
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
3F
Dermacol
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCEOrbea
TREK
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Deník.cz
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
Asociace Krajů České republiky
za podporyČEZ
Marketingový partnerSport Invest