17. 9. 2019

Občerstvovačky a dobroty v Odrách

Občerstvovací stanice a dobré jídlo v zázemí dokážou povzbudit a dobře naladit každého vyčerpaného závodníka. V Odrách se můžou na místní speciality těšit nejen bikeři a všichni návštěvníci zázemí, zajímavé budou i občerstvovací stanice na trasách B, C a D.

Občerstvovačky a dobroty v Odrách

Zuzka Konečná z pořadatelského týmu 2K BIKE CLUB Odry zve všechny doprovody na stánky v zázemí a závodníky na občerstvovací stanice:

„Každý rok si říkáme, že když se lidi vydají tak daleko, až do Oder, musíme pro ně udělat maximum, aby se jim u nás líbilo a měli na co vzpomínat. Kromě fandítek, kříd a dekorací pro Mlýnici nabídneme všem přítomným místní speciality na stáncích v zázemí. Ochutnat můžete valašské koláče – frgály, fantastické domácí burgery, čerstvý burčák z Perné i něco ostřejšího na zahřátí a rozproudění krve.Dobře víme, jak na kole vyhládne, zvlášť po perných výšlapech kopečků, a tak jsme poslední z občerstvovacích stanic hlavní trasy B nově zřídili společnou pro nezávodní trasu D a B na farmě v Klokočově. Je to nádherné místo s úžasným výhledem. Právě zde budete moci kromě tradičních traťovek ochutnat domácí sýry v bio kvalitě přímo od místního výrobce. Účastníci trasy C se zase můžou těšit nově na Lesní občerstvovací stanici Lesů ČR. Kromě toho pochopitelně nepřijdete o tradiční profi občerstvovačku s produkty doplňkové výživy od Nutrendu a další povzbuzováky a pití. Speciálně pro závodníky v Mlýnici budeme opět čepovat pivo v Bufetu v kopcu.“

         Bufet v kopcu

         Lesní občerstvovačka

         Výhled z farmy s kravičkami díky nimž ochutnáte výborné sýry

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.