3. 10. 2019

Oficiální výsledky KPŽ 2019 v kategorii zaměstnanců FSČS

Poslední sportovní kategorií, kterou pravidelně vyhlašujeme každou sezónu v rámci seriálu Kolo pro život, jsou nejlepší bikeři a bikerky z řad zaměstnanců Finanční skupiny České spořitelny. Seznamte se s těmi nejrychlejšími pro rok 2019!

Oficiální výsledky KPŽ 2019 v kategorii zaměstnanců FSČS

Dresy Generálního partnera projektu Kolo pro život byly také letos vidět ve velikém počtu na všech 15 akcích po celé České republice. Nositeli těchto dresů jsou jednak nejúspěšnější borci z týmu Česká spořitelny - Accolade se svým specifickým dresem, dále členové České spořitelny Bike teamu a pak ti, kteří „Spořce“ prostě fandí a chtějí mít její dres, protože se jim líbí a mají k oblíbenému českému spořitelnímu ústavu vřelý vztah.

Někteří zaměstnanci České spořitelny se přijíždějí na akce Kolo pro život jen na pohodu projet po trase D s rodinou a kamarády z práce, jiní si troufnou na kratší závodní Céčko, ale je i dost těch, kteří se už tradičně rozhodli jezdit na kole co nejčastěji a účastní se nejtěžších „Béčkových“ tras pravidelně a s vynikajícími výsledky. Pojďme si představit ty, kteří kancelářské obleky a kostýmky rádi o víkendech vymění za bikerský dres s cílem dát si pořádně do těla.

Tady jsou jména bikerů, kteří nasbírali v letošní sezóně v kategorii zaměstnanců FSČS v rámci kategorií Muži a Ženy v soutěži Prestige Trophy Marathon 2019 nejvíce bodů.

Kompletní výsledky PTM Zaměstnanci FSČS v kategoriích Muži, Ženy najdete ZDE

Vítězům gratulujeme! Také tito medailisté obdrží své zasloužené odměny na Finálové večeru KPŽ 2019 v Praze, 18. října 2019.

 

 

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.