4. 10. 2018

Oficiální výsledky soutěže Prestige Trophy Marathon 2018

Absolutním vítězem v individuální soutěži seriálu Kolo pro život – Prestige Trophy Marathon - se po skvělém výkonu na posledním podniku KPŽ v Ralsku v kategorii mužů stal Pavel Boudný (Česká spořitelna – Accolade). Mezi ženami si podruhé pro titul královny sezóny dojde na stupně letos bezkonkurenční Jana Pichlíková (Erste Premier Petr Čech Sport).

Oficiální výsledky soutěže Prestige Trophy Marathon 2018

19. ročník seriálu Kolo pro život vyvrcholil uplynulou sobotu na letišti. Hradčany v Ralsku. Celkem se během letošní sezóny na start postavilo 25.860 příznivců horské cyklistiky. Spousta účastníků jezdilo závody největší MTB série u nás nárazově. Většinou se postavili na start třeba jedné nebo dvou akcí v blízkosti svého bydliště. Velká je ovšem také skupina bikerů, kteří šli do uplynulé sezóny naplno a spolu s námi putovali od dubna do konce září po naší nádherné zemi pravidelně. V jedné lokalitě za druhou sbírali cíleně cenné body do individuální soutěže Prestige Trophy Marathon (PTM), ve snaze dokázat si, že na vysněné cíle mají a dojedou si pro ně na kole.

PTM je největší průběžná soutěž jednotlivců v závodech na horských kolech pořádaná v České republice. Nositelé jmen, která si v tabulce níže přečtete, jsou opravdoví borci a my jim za jejich sportovní vášeň k horskému kolu tleskáme a k výsledkům gratulujeme. Zároveň ale děkujeme úplně všem, kteří se na kteroukoliv trasu s Kolem pro život v letošním roce vydali.

Pojďme si teď představit všechny muže a ženy i kadety a kadetky, kteří vybojovali ve své věkové kategorii zlatou, stříbrnou a bronzovou příčku v absolutním pořadí PTM 2018!

ABSOLUTNÍ UMÍSTĚNÍ PTM 2018 MUŽI

1. místo - Pavel Boudný (Česká spořitelna - Accolade)

2. místo - Martin Stošek (Symbio+CE.Energy)

3. místo - Matouš Ulman (Česká spořitelna - Accolade)

 

ABSOLUTNÍ UMÍSTĚNÍ PTM 2018 ŽENY

1. místo - Jana Pichlíková (Erste Premier Petr Čech MTB)

2. místo - Kateřina Drhová (Česká spořitelna - Accolade)

3. místo – Nataša Hnátková ( AKRO cycling)

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY MEDAILISTŮ PTM 2018 

PTM ABSOLUTNÍ POŘADÍ

PTM ŽENY PO KATEGORIÍCH

PTM MUŽI PO KATEGORIÍCH

Na setkání s medailisty a absolutními vítězi soutěže se těšíme na slavnostním vyhlášení výsledků Kolo pro život 2018, které se uskuteční v rámci Finálového večera Kolo pro život 2018. 19. října si ti nejrychlejší převezmou zasloužené trofeje a ceny v pražském Centru pohybové medicíny na Chodově.

Věříme, že se s ostatními opět uvidíme za půl roku na startu jubilejního 20. ročníku seriálu Kolo pro život nebo na některé z dalších akcí KPŽ 2019!

Foto: Miloš Lubas

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.