19. 6. 2019

Předpověď počasí pro Vrchlabí – Špindl Tour? Pro kolo ideální

Podle známé české meteoroložky Aleny Zárybnické se v sobotu 22. 6. v Krkonoších slunce ukáže spíš výjimečně, pravděpodobnost přeháněk je minimální. A teploty? Dole kolem 20, na hřebenech kolem 15 °C.

Předpověď počasí pro Vrchlabí – Špindl Tour? Pro kolo ideální

Alena Zárybnická pro účastníky Vrchlabí – Špindl Tour ŠKODA AUTO:

„Na víkend se konečně trochu ochladí. Po týdnu veder si právě na víkend od tropických teplot odpočineme. Co víc si přát?
Do čtvrtka tropy, v pátek déšť a ochlazení a v sobotu konečně počasí tak akorát. Od západu se k nám totiž bude dostávat chladnější vzduch. Bude vlhký, takže mraků zůstane spíš víc, ale aspoň na chvíli si tak oddychneme od horkého počasí. V sobotu po ránu bude relativně chladno – dole kolem 15, na hřebenech kolem 9 °C. Odpoledne se teploty v podhůří dostanou na 20, ve výšce kolem 1000 m bude asi kolem 15 °C. K tomu bude pofukovat svěží větřík – kolem 6 m/s. Mraků sice bude přes den dost, ale moc přeháněk modely nepočítají. Přesto – ve vlhkém vzduchu se na horách může sem tam nějaká objevit. Víc bude možné říct v pátek, proto se těsně před závodem podívejte na detailní předpověď hodinu po hodině, ať vás v sobotu v Krkonoších nic nepřekvapí.“

Video předpověď ZDE

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.