18. 10. 2019

Rozlučku s KPŽ 2019 obstará dnešní Finálový večer v Praze

Finálový večer Kolo pro život 2019 slavnostně zakončí jubilejní 20. sezónu nejoblíbenějšího amatérského seriálu závodů na horských kolech v ČR. Dnes večer se setkáme, abychom zavzpomínali na nezapomenutelné okamžiky z letošních bikerských tras, pobavili se, zatančili si a dali si něco dobrého. Odměny za nejlepší bikerské výkony převezmou z rukou partnerů seriálu vítězové všech soutěží Kolo pro život a ČT :D Junior Trophy 2019.

 

Rozlučku s KPŽ 2019 obstará dnešní Finálový večer v Praze

Tématem letošního večera nemůže být nic jiného než „20 let seriálu Kola pro život". Těšit se můžete na ohňostroj, barmanskou show, fantastické efekty v rámci světelné show a videoprojekci. Nebude chybět ani oblíbený zábavný fotokoutek pro všechny zúčastněné a vynikající catering a nápoje. Hlavní náplní večera ale pochopitelně bude ocenění těch nejlepší z nejlepších.

Kromě vyhlášení všech vítězů a medailistů v jednotlivých mužských a ženských kategoiích Team Prestige Trophy Marathon, nejúspěšnějších 5 týmů v kategorii Race a Hobby Team Prestige Trophy KPŽ 2019 a 4 kategorií děvčat a kluků dětské série ČT Déčko Junior Trophy 2019, převezme z rukou zástupce generálního partnera projektu KPŽ - České spořitelny - nové horské kolo vítěz poslední (říjnové) tipovací soutěže KPŽ 2019 a 5 nejúspěšnějších malířů z dětské soutěže v kreslení "S rodinou na cyklovýletě" si odnese zasloužený příspěvek na cyklistický výlet s celou rodinou. Ocenění si domů odvezou i nejlepší zaměstnanci - bikeři Finanční skupiny České spořitelny.

Oficiální slavnostní zakončení sezóny KPŽ 2019 se uskuteční v pátek 18. 10. v prostorách Centra pohybové medicíny Pavla Koláře na Chodově v Praze 4. Vstup pro pozvané bude otevřen od 18:00. Zahájení oficiálního programu je přesně v 18:30. Parkovací plochy jsou k dispozici přímo v místě konání.

Těšíme se na hezký večer strávený spolu s vámi. 

Organizátoři závodů a partneři seriálu Kolo pro život 2019

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.