19. 10. 2018

Rozlučku s KPŽ 2018 obstará dnešní Finálový večer v Praze

Finálový večer Kolo pro život 2018 slavnostně zakončí 19. ročník oblíbeného českého seriálu závodů na horských kolech. Naposledy v letošním roce se setkáme, abychom zavzpomínali na nezapomenutelné okamžiky z letošních tras, a také se pobavíme. Odměny za nejlepší bikerské výkony převezmou z rukou partnerů seriálu vítězové všech soutěží Kolo pro život a ČT :D Junior Trophy 2018.

 

Rozlučku s KPŽ 2018 obstará dnešní Finálový večer v Praze

Tématem letošního večera je „Best Of“ uplynulých večírků. Bude se tančit, bubnovat, kouzlit a nebude chybět ani zábavný fotokoutek pro všechny zúčastněné, catering a nápoje. Hlavní náplní večera ovšem bude ocenění těch nejlepší z nejlepších.

Kromě vyhlášení všech vítězů a medailistů v kategoiích Team Prestige Trophy Marathon, nejúspěšnějších 5 týmů v kategorii Race a Hobby Team Prestige Trophy KPŽ 2018 a ČT Déčko Junior Trophy 2018 se můžeme těšit na ty, kteří budou pozváni na pódium a odměněni díky svým vynikajícím tipům v celoroční tipovací soutěži Finálová hra KPŽ 2018. Absolutní vítěz Alexey Komanov převezme z rukou zástupce generálního partnera projektu KPŽ - České spořitelny - nový osobní automobil ŠKODA Fabia Combi, vítězka kategorie Mládež, Natálie Dlesková obdrží cenu v hodnotě 30 000 Kč. Dozvíte se také, která šťastná dvojice pojede na Tour de France 2019 se ŠKODOU AUTO,  nové originální dresy vyrobené na základě vlastního návrhu oblékne 15 nejúspěšnějších návrhářů z dětské soutěže „Navrhni si svůj dres“. Ocenění si domů odvezou i nejlepší zaměstnanci - bikeři Finanční skupiny České spořitelny.

 

Oficiální slavnostní zakončení sezóny KPŽ 2018 se uskuteční v pátek 19. 10. v prostorách Centra pohybové medicíny Pavla Koláře na Chodově v Praze 4. Vstup pro pozvané bude otevřen od 18:00. Zahájení oficiálního programu je přesně v 18:30. Parkovací plochy jsou k dispozici přímo v místě konání.

Těšíme se na hezký večer strávený spolu s vámi. 

Organizátoři závodů a partneři seriálu Kolo pro život 2018

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.