23. 7. 2019

Šumavák rozdá na hlavní trase prémie!

Přípravy pořadatelského týmu Šumavského MTB maratonu České spořitelny v okolí Zadova a Vimperku jsou v plném proudu. Ředitel závodu Petr Steinbach láká na vypsané trasy B, C, D, JT a JTM. Na té první jmenované nebudou chybět tradiční prémie.

Šumavák rozdá na hlavní trase prémie!

"Oblíbenou součástí šumavského MTB závodu Kolo pro život jsou kromě dětských bikerských závodů uprostřed lesa a hezké tratě Family jízdy také eliťácké prémie hned v úvodním kopci," zve účastníky 22. ročníku letního Šumaváka Petr Steinbach a pokračuje: "54 kilometrů dlouhé Béčko startujeme i letos pod sjezdovkou Kobyla. Nebude chybět divácky atraktivní brutální výjezd na Churáňov se čtyřmi prémiemi v celkové hodnotě 5.000 Kč, přičemž ta poslední na stadionu, v prostoru cíle závodu, je dvojnásobná. Kdo by si myslel, že se po vyšplhání na lyžařský stadion konečně sveze z kopce, tak se mýlí. Pokračujeme dalším pořádným výjezdem až na Sedlo pod Přilbou. Teprve pak se trať srovná a tep snad trochu uklidní. Atraktivní bude sjezdovka na Nových Hutích, která se jede dolů a končí někdy méně, jindy více příjemným osvěžením v brodu přes Kaltenbach. Techničtější pasáž vyznavači terénu najdou na přejezdu Světlé hory, nádherný je i průjezd historickým centrem Vimperku, kde bikery čeká tradiční zámecký výjezd.
Je dobré vědět, že ve Vimperku je sice hezky, nicméně do cíle už je to v podstatě jen do kopce. Proto všem určitě doporučuji využít občerstvovačku ve Vimperku. Kdo nedoplní ve Vimperku, záhy pozná kde se stala chyba… Cíl na Churáňově nedáme nikomu zadarmo. :)“

Šumavské prémie
Prémie č. 1  chata Cihelny (900 m) 1.000 Kč
Prémie č. 2  areál u Horejšů (1100 m) 1.000 Kč
Prémie č. 3  cukrárna Ella (1800 m) 1.000 Kč
Prémie č. 4  Lyžařský areál Zadov (2700 m ) 2.000 Kč

Tak ještě potrénujte, především prudké výjezdy v plné rychlosti. A fanoušky vybízíme, přijďte do kopce nejen fotit, ale hlavně fandit! 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.