20. 6. 2019

Televizní reportáže z Karlovarského AM bikemaratonu 2019

Chcete si připomenout letošní jubilejní ročník bikemaratonu v Karlových Varech? Česká televize připravila na čtvrtek a pátek premiéry reportáží. Nalaďte si program ČT Sport, páteční vysílací čas delší verze reportáže je tentokrát velmi příznivý – 18:10!

Televizní reportáže z Karlovarského AM bikemaratonu 2019

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život 2019 a titulární partner závodu ČT Trans Brdy, Česká televize připravila pro všechny příznivce horských kol reportáže z pátého závodu Kolo pro život 2019. 20. ročník Karlovarského AM bikemaratonu České spořitelny se konal uplynulou sobotu 15. června.

Kameramanům ČT se podařilo zachytit jedinečnou atmosféru sportovního dne, který ozdobily často neuvěřitelné výkony malých i velkých závodníků uprostřed tropického dne. Diváci se mohou těšit na strhující start hlavní tras B a C na Divadelním náměstí a technické úseky na trati i nepřekonatelné výhledy na panorama lázní, nedočkavé cyklisty nezávodní Family jízdy, která vedla podél řeky Ohře. Nemůžou chybět záběry na upocené tváře nejmenších, kteří vyrazili na travnatý okruh ČT Déčko Junior Trophy. Někteří ze sebe vydali vše, jiní se projeli na pohodu. 

Vysílací časy reportáží ze závodu Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny na programu ČT Sport:

Čtvrtek   20. 6. 2019,  13:55 – 10 minutový záznam
Pátek      21. 6. 2019,  18:10 – 20 minutový záznam

Pokud nestihne premiéry, můžete se stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2019 podívat ze záznamu na ivysílání ČT ZDE.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.