22. 11. 2018

Vánoční dárek, který potěší - poukaz na startovné KPŽ

Darujte příznivcům seriálu Kolo pro život pod stromeček poukaz na startovné závodů KPŽ 2019! Jako bonus navíc dostanete tričko s vtipným vánočním motivem.

Vánoční dárek, který potěší  - poukaz na startovné KPŽ

Ježíšek přiletí za měsíc, určitě chcete svým velkým i malým cyklistům a udělat na Štědrý den radost. Pokud si nevíte rady a uvítáte dobrý nápad, máme pro vás připravené tři varianty vánočních poukazů na startovné v nové jubilejní sezóně Kolo pro život. Bikerům určitě udělá radost také dárek zdarma k objednávce - tričko s vánočně bikerskou tematikou. Podmínkou je ovšem objednání poukazů včas.

VÝBĚR VÁNOČNÍCH POUKAZŮ KPŽ (JT) 2019

Vánoční poukaz BIKE FOR LIFE GOLD 2019
Tato permanentka (poukaz) opravňuje jejího majitele ke startům na všech závodech seriálu Kolo pro život 2019 zdarma. Majitel permanentky má navíc nárok na jedno tričko Kolo pro život 2019 zdarma.

Cena dárkového poukazu je: 6.590 Kč

Vánoční poukaz BIKE FOR LIFE 2+1 2019
Majitel této permanentky má start zdarma na libovolně vybraných třech závodech seriálu Kolo pro život 2019. Poukaz nelze uplatnit na partnerské závody a trasu A a OBR Bikemaratonu Drásla.

Cena tohoto dárkového poukazu je 1.560 Kč

Vánoční poukaz BIKE FOR LIFE Junior 3 2019
Majitel této permanentky má start zdarma na libovolně vybraných třech závodech seriálu KPŽ - ČT :D Junior Trophy 2019.

 

Cena tohoto dárkového poukazu je 300 Kč

*fotograie permanentek jsou pouze ilustrační

TRIČKO K VÁNOČNÍM POUKAZŮM ZDARMA
Po loňském úspěchu jsme se i letos rozhodli nabídnout k vánočnímu dárku bonus - tričko s aktuální veselou bikerskou tématikou. Barva trička odpovídá atmosféře magické zimní noci, motiv pro dospělá i dětská trička je stejný a věříme, že se bude opět líbit. Trička jsou k mání v klasických velikostech S, M, L, XL a také v dětských velikostech, viz přiložená tabulka.

Jedinou podmínkou pro to, abyste tričko k permanentce získali, je včasné objednání permanentka, a to do 9. 12.!!! do 24:00, abychom stihli trička, objednat, potisknout a zaslat na adresu.

 

 Vánoční triko KPŽ

 

 

 Velikosti vánočního trika KPŽ

OBJEDNÁVKA DÁRKOVÝCH POUKAZŮ 
Objednávky dárkových poukazů přijímáme emailem na adrese: info@kolopro.cz . Pokud si budete přát, může být na poukazu uvedeno jméno obdarovaného a číslo jeho registrace v KPŽ.
V objednávce uveďte: jméno a registrační číslo obdarovaného a velikost trička pro obdarovaného. Neznáte-li registrační číslo, uveďte maximum kontaktů na obdarovaného, abychom jej mohli najít a identifikovat v naší administraci.
Dárkové poukazy zasíláme emailem nebo prostřednictvím pošty, po dohodě je možný i osobní odběr na adrese: Petr Čech Sport, a.s., Hvězdova 1716/2b, Praha 4 - Pankrác, 140 78.
Pro zaslání permanentky s tričkem poštou je nutné objednávku učinit nejpozději do neděle 9. 12. 2018, do 24:00. Pro zaslání permanentky bez trička poštou je možné objednávku učinit do pondělí 17. prosince, do 24:00, aby k vám dárek dorazil včas. Osobní odběr je po dohodě možné uskutečnit také do 19. prosince 2019 na adrese naší společnosti.
Poukazy (permanentky) budou nahrány do registračního systému po spuštění registrace na závody KPŽ 2019.

Poštovné a balné:
Poukaz + triko      50 Kč
Poukaz                 25 Kč
Osobní odběr        zdarma

 

Přejeme vám, abyste adventní čas prožili radostně, s přáteli, rodinou a vašimi nejbližšími!

Team Kolo pro život

 

 

Text: Zora Čermáková
Grafika: Aleš Leznar

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.