10. 8. 2019

Šetřete sílu při převážení elektrokol

Pořídili jste si elektrokolo a teď přemýšlíte, jak ho převážet? Dostat ho na střechu je pěkná fuška, takže jasnou volbou jsou nosiče na tažná zařízení.

Šetřete sílu při převážení elektrokol

Nosiče EasyFold XT nebo Velospace XT jsou na to jako stavěné. Oba mají místo na 2 i na 3 elektrokola, takže na výlet s sebou můžete vzít i kámoše nebo svou drahou polovičku.

Skládací nosič elektrokol zvládnete levou zadní

Místo a skladování je vždycky problém. Obzvlášť pokud máte menší byt v 7. patře paneláku a ve sklepě nosič nechcete bez dozoru nechávat. Na to má odpověď Thule EasyFold XT. Nosič stačí jednoduše složit, zabalit do obalu Thule EasyFold 9344 a schovat do skříně nebo pod postel. 

EasyFold si oblíbí hlavně ženy a starší ročníky. Má totiž integrované kolečko, díky kterému můžete nosič lehce převézt a svaly tak necháte v klidu odpočinout. 

Zvládnout nosič EasyFold není nic složitého. Přesvědčte se s Richardem Štěpánkem: 

Vývojáři Thule byli vždy o krok napřed. Na elektrokola nezapomněli a vyvinuli skládací rampu, na kterou s elektrokolem jednoduše najedete. Pak už ho stačí jen připevnit a můžete vyrazit na cestu.

 

Nosič na elektrokola s boxem dohromady

Další nosič na tažná zařízení, Thule VeloSpace XT, sice není skládací, ale posadí vás na zadek s lepší vychytávkou. 

Dvoukolovou i tříkolovou variantu můžete kdykoliv rozšířit. Stačí se dovybavit adaptérem Thule VeloSpace XT 9381 a máte další volné místo. 

To pořád ale není to nejlepší. Na nosič VeloSpace totiž navíc kromě elektrokola přidáte i box Thule BackSpace XT 9383, takže si nemusíte lámat hlavu tím, že byste k tomu všemu ještě dokupovali box na střechu. 

V kombinaci s boxem sice převezete jen jedno elektrokolo, ale zase se nemusíte natahovat a složitě cpát věci na střechu. A navíc to i vypadá lépe.

Aby vám elektrokolo dobře drželo, poohlédněte si při převážení v kombinaci s boxem po rameni Thule BackSpace 9382. U tříkolové varianty je pak potřeba delší rameno Thule BackSpace 9392.

Nosiči VeloSpace sice chybí parádičky jako integrované kolečko nebo nakládací rampa, ale obě vychytávky si můžete dokoupit.

 

 

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.