Hvězdy v akci! Kateřina Neumannová, Ondřej Cink, Jiří Ježek i Kristian Hynek vyrazí na VIRTUAL KPŽ ŠUMAVSKÝ MTB MARATON ŠKODA AUTO

Autor

Další velká akce, na které byste rozhodně neměli chybět! Po úvodním závodě, který se uskutečnil 13. ledna na virtuální trati v Hustopečích, na vás čeká druhý díl a rozhodně bude stát za to. V úterý 9. února můžete kromě jiných poměřit síly s dalšími osobnostmi českého sportu.

Hvězdy v akci! Kateřina Neumannová, Ondřej Cink, Jiří Ježek i Kristian Hynek vyrazí na VIRTUAL KPŽ ŠUMAVSKÝ MTB MARATON ŠKODA AUTO

VIRTUAL KPŽ ŠUMAVSKÝ MTB MARATON ŠKODA AUTO - 9. února 2021, 17:00

Devátý únorový den si rozhodně ve svém diáři výrazně zaškrtněte. Od 17:00 se totiž můžete těšit na pokračování virtuální série Kolo pro život a WeLoveCycling.cz. Svou výkonnost si totiž budete moci poměřit i s olympijskou šampionkou v klasickém lyžování, i úspěšnou reprezentantkou na horských kolech Kateřinou Neumannovou, šestinásobným paralympijským šampionem Jiřím Ježkem, českým elitním cyklistou na silnici i v terénu Ondřejem Cinkem či vicemistrem světa v maratonu a legendou Cape Epic Kristianem Hynkem. 

Zatímco Kateřina Neumannová a Ondřej Cink budou přítomni přímo ve studiu v Karlíně, Jiří Ježek a Kristian Hynek budou ve spojení s vámi i se soupeři přes skype. 
 

Odkaz na přihlášení se do závodu zde. 

Silná zahraniční konkurence

I tentokrát se můžete těšit na velkou lahůdku. Vaše schopnosti totiž prověří náročná trasa na Zadově. Kromě již zmiňovaných českých hvězd se připravte i na tvrdou zahraniční konkurenci. A jako při úvodním podniku, i zde vás průběhem závodu provede ostřílená komentátorská dvojice, tentokrát ve složení Jiří Lutovský a Tomáš Hauptvogel. Ale pokud byste raději preferovali sledování závodu bez přímé účasti, pak je vám na YouTube k dispozici kanál PETR ČECH SPORT nebo web našeho mediálního partnera ČT SPORT, kde můžete celou akci sledovat.

Video k závodům zde - Virtual KPŽ by WeLoveCycling.cz


Marek Ztracený jako inspirace?

Velkou bitvu s konkurencí i se sebou samým svedl v prvním závodě VIRTUAL KPŽ HUSTOPEČE ŠKODA AUTO i český zpěvák Marek Ztracený. A v souboji s více jak 850 závodníky si rozhodně nevedl špatně, když dojel na 548. místě. Mezi největší osobnosti, které se závodu zúčastnily, patřily kromě ambasadora seriálu závodů Kolo pro život Kristiana Hynek i mistr republiky v závodech na horských kolech Jan Škarnitzl, který nakonec také závod v čase 00:52:31 ovládl. Celkové výsledky jsou k nahlédnutí zde.

Úvodní závod KPŽ Hustopeče ŠKODA AUTO

S registrací neváhejte

Přihlášku do závodu VIRTUAL KPŽ ZADOV ŠKODA AUTO rozhodně nenechávejte na poslední chvíli. Na stránkách ROUVY.COM najdete veškeré potřebné informace nutné pro řádnou registraci včetně toho, jak máte postupovat, abyste byli v úterý 9. února s úderem 17:00 připraveni vyrazit do akce!

Členství v ROUVY zdarma si lze objednat na našem eshopu zde

Prize money:
1. Místo muži / ženy závod = 100 EUR
2. Místo muži / ženy závod = 75 EUR
3. Místo muži / ženy závod = 50 EUR
 

Seznamte se s Virtual KPŽ 2021 by WeLoveCycling.cz!
Autor

Do nového roku 2021 vstupujeme primárně s vidinou lepších zítřků v celé společnosti a zejména ve sportu. Také pokračujeme ve virtuálních závodech, se kterými Kolo pro život společně s ROUVY začalo v minulém roce.

Pokračovat ve čtení

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Škoda
Cardion
Česká spořitelna
Strabag
PartneřiNutrend
lawi
Ski Resort Černá hora
T-mobile
Lesy ČR
DodavateléBeko
Loap
Kilpi
Sportobchod.cz
TKF
Toi Toi
3F
Rouvy
Odkolek
Lipence
Rajec
Birell
Technoma
Craft
Dermacol
Generální Mediální PartnerČeská televize
Hlavní Mediální PartneřiImpuls
iSport
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
Cykloturistika
Cykloserver
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
ČUS
MŠMT
Asociace Krajů České republiky
Marketingový partnerSport Invest
ZA PODPORYPPF