Připravte se na sobotní závod KPŽ v Krkonoších s odborníky z NUTRENDU

Autor

Využijte rady specialistů na výživu, připravte se na jednotlivé trasy, nechte se vést profily tras připevněnými na svých řídítkách, doplňte ztracenou energii na občerstvovací stanici na trati nebo na stánku v zázemí!

Připravte se na sobotní závod KPŽ v Krkonoších s odborníky z NUTRENDU

Společnost NUTREND, přední český výrobce sportovní výživy, je partnerem seriálu Kolo pro život od roku 2002. Patří tedy k nejstarším a nejvěrnějším partnerům naší cyklistické série. Stejně jako v předchozích sezónách se NUTREND do všech patnácti podniků aktivně zapojuje. Odborníci na výživu z NUTRENDu pomohou vám závodníkům připravit se na jednotlivé trasy co nejpečlivěji, abyste si jízdu na kole užili na 100%, přichystané jsou občerstvovací stanice s produkty NUTREND i prodejní stánek v zázemí. 

Služby společnosti NUTREND na závodech 20. ročník KPŽ:

PŘÍPRAVA PŘED, BĚHEM A PO ZÁVODĚ
Před každým závodem zveřejníme doporoučení od NUTRENDu, jak byste se měli na konkrétní závod připravit bezprostředně před akcí, co užít během závodu a jak se správně doladit po závodě. Přípravu naleznete na webových stránkách KPŽ vždy v týdnu před každým závodem. 

Příprava na Vrchlabí – Špindl Tour ŠKODA AUTO 2019

  

PROFIL TRASY S VÝŽIVOU (OBR, A, B, C a D)
Vytištěný profil obdržíte na prezenci každého závodu KPŽ ve startovacím balíčku spolu se svým startovním číslem. Je opatřený perforací tak, abyste si ho mohli připevnit na řídítka kola spolu se startovním číslem a mohli se jím řídit na jednotlivých úsecích trati. Nechte si poradit od odborníků! 

Profily tras Vrchlabí – Špindl Tour ŠKODA AUTO 2019

 

 

 

OBČERSTVOVACÍ STANICE NUTREND NA TRATI
Speciální občerstvovačka NUTREND je vybavena novou ENDURANCE produktovou řadou 2019 v podobě, gelů, tyčinek, tablet a nápojů. Najdete zde vše, co používají profesionální cyklisté na vrcholných závodech jako je partner NUTRENDU profi stáj TEAM KATUSHA ALPECIN. ENDURO SNACK GEL, CARBO SNACK GEL, TURBO EFFECT, GUTAR ENERGY SHOT, tyčinky VOLTAGE ENERGY BAR, FRUIT ENERGY BAR, ENDURANCE BAR, MAGNES LIFE, ISO DRINX... Také na ostatních občerstvovacích stanicích na závodních trasách KPŽ se s některými z těchto produktů můžete setkat.

STÁNKY NUTREND V ZÁZEMÍ ZÁVODŮ
Na všech letošních podnicích KPŽ se NUTREND prezentuje velkým novým prodejním stánkem 2019. Zde můžete nakoupit špičkové produkty NUTREND s 20% slevou! Přijďte omrknout a především vyzkoušet Novou ENDURANCE řadu produktů, která prošla velkým vývojem. Díky moderním technologiím, recepturám jsou produkty na světové úrovni. Některé z nich jsou vytvořeny dle požadavků profesionálních sportovců i sportovní veřejnosti. Všechny dobroty jsou prezentovány formou ochutnávky a následné možnosti produkty zakoupit.

Přichystané je i ODPOČINKOVÉ ZÁZEMÍ před stánkem, kde můžete vzorky v klidu zkonzumovat a nechat uvelebit v žaludku.
Přijďte s dětmi! V rámci ochutnávek jsou k dispozici i DĚTSKÉ TYČINKY Street XL a Street XL Fruity.

 

 

 

 

 

 

Tým Kolo pro život

Autor Tým Kolo pro život

Jsme bikeři, od roku 2000 se věnujeme organizaci největšího a nejoblíbenějšího amatérského cyklistického MTB seriálu u nás. Rádi tě uvidíme na startu!

Hlavní partneřiKooperativa
Škoda
Cardion
Česká pojišťovna
Strabag
PartneřiNutrend
lawi
Ski Resort Černá hora
T-mobile
DodavateléBeko
Loap
Kilpi
Sportobchod.cz
TKF
Toi Toi
3F
Rouvy
Odkolek
Lipence
Rajec
Birell
Technoma
Craft
Generální Mediální PartnerČeská televize
Hlavní Mediální PartneřiImpuls
iSport
Mediální PartneřiVelo
iVelo.cz
Cykloturistika
Cykloserver
mtbs.cz
Institucionální partneřiCzech Tourism
ČUS
MŠMT
Asociace Krajů České republiky
Marketingový partnerSport Invest