4. 10. 2018

Oficiální výsledky ČT Déčko Junior Trophy 2018

Výsledky dětských závodů ČT Déčko Junior Trophy 2018 a představení absolutních vítězů jednotlivých dětských kategorií.

Oficiální výsledky ČT Déčko Junior Trophy 2018

Součástí všech závodů seriálu Kolo pro život byly i letos dětské závody v pěti věkových kategoriích, zvlášť závodili děvčata a kluky, svoji speciální kategorii měli i ti úplně nejmenší na odrážedlech. Oblíbené Jétéčko se letos jelo potřinácté a mladým závodníkům od 1 do 13 let nejrůznějších výkonnostních kategorií připravilo spoustu zajímavých okamžiků nejen na trati, ale také v zázemí a okolí. Po loňské uplakané sezóně se děti letos musely vyrovnat s velkým vedrem. Často soutěžily na okruzích, kde nebylo kam se před vysilujícími slunečními paprsky schovat, musely mnohem pečlivěji dodržovat pitný režim, nasadit brýle proti vířícímu se prachu… Ve Vrchlabí, Plzni, Odrách a v Ralsku bylo zase třeba pořádně se obléct a rozcvičit, aby bikeři a bikerky nenastydli. Přes občas nelehké podmínky se závodů zúčastnilo rekordních 7000 dětí.

Od prvního ročníku v roce 2006, kdy se dětské série zúčastnilo pár stovek dětí, se tedy počet malých závodníků vyhoupnul hodně vysoko. A my organizátoři máme obrovskou radost. Radost, že stále více dětí tráví svůj volný čas na kole a v přírodě. To je také náš hlavní cíl, přilákat děti od počítačů a bezcílného bloumání, aby vyrazily ven na čerstvý vzduch, a aby se pravidelný pohyb pro ně stal nepostradatelnou součástí života, aby byly zdravé, veselé, spokojené a čiperné a aby se nenásilnou formou naučily vyhrávat i prohrávat a osvojily si pravidla fair play.

Také v letošní sezóně děti na všech 15 závodech sbíraly body za svá umístění. Těm nejpilnějším a nejrychlejším se podařilo nahromadit díky svému úsilí nejvíce bodů, stali se letošními vítězi a zaslouží si palec nahoru. Palec nahoru ve většině zemí znamená souhlas nebo ocenění dobré práce. Taky může znamenat, že je dotyčný prostě jednička. Třeba jednička, která dokázala vyhrát v celkovém hodnocení seriálu ČT :D Junior Trophy 2018. Podívejte se nyní na defilé letošních celkových vítězů. Právě nejrychlejší holky a kluci na posledním závodě v Ralsku mohli hrdě vztyčit paleček, protože se z nich stali šampióni. 

Šampión Junior Trophy 2018, M 12-13  Smejkal Adam (Ivar CS Author Team)

Šampiónka Junior Trophy 2018, Z 12-13  Janíčková Adriana (Sršni Ostrava)

 

Šampión Junior Trophy 2018, M 10-11  Svoboda David (Adastra Sokol Veltěž)

 

Šampiónka Junior Trophy 2018, Z 10-11  Dlouhá Aneta (Ivar CS Author Team) 

Šampión Junior Trophy 2018, M 8-9  Kovář Melichar (Bike Freaks Holice)

Šampiónka Junior Trophy 2018, Z 8-9  Kolářová Babeta (Dukla Praha)
 

Šampión Junior Trophy 2018, M 6-7  Pňovský Sebastian

Šampiónka Junior Trophy 2018,  Z 6-7  Vítková Nela (Bike klub Město Touškov)

 


OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY ČT :D JUNIOR TROPHY 2018


Gratulace všem vítězům. Jste dobří! Na všechny medailisty se těšíme na slavnostním vyhlášení v Praze 19. 10. 2018 na Finálovém večeru Kolo pro život. Děkujeme také všem dětem, které si s námi přijely na některý ze závodů ČT :D Junior Trophy zazávodit.

Speciální poděkování patří těm, kteří malé bikery ve sportování podporují a dojíždění po celé republice za závody jim umožňují. To jsou rodiče a další příbuzní. Ať už jste za Kolem pro život jezdili pravidelně, nebo jste se zúčastnili pouze jedné nebo dvou vybraných akcí, děkujeme a těšíme se opět příští rok na startu.

  

Foto: Martin Půlpán
Text: Zora Čermáková

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.