Aktuálně

Aktuální informace ze seriálu Kolo pro život.

Tipy na výlety v Odrách: větrné mlýny, Picmoši, poutní místo, rozhledna a nádherné Poodří
22. 9. 2020

Tipy na výlety v Odrách: větrné mlýny, Picmoši, poutní místo, rozhledna a nádherné Poodří...

Také pro nadcházející kultovní akci Kola pro život v Klokočůvku u Oder (26. 9. 2020) jsem ve spolupráci s agenturou CzechTourism a projektem #světovéČesko připravili pro návštěvníky Oderské Mlýnice Lesy ČR tipy na výlety a cesty za poznáním po blízkém okolí.

KPŽ nabízí špičková elektrokola za skvělé ceny!
18. 9. 2020

KPŽ nabízí špičková elektrokola za skvělé ceny!...

Kolo pro život si připravilo speciální nabídku pro všechny cyklistické nadšence. Elektrokola z naší půjčovny jsou nyní k dostání za skvělých podmínek, více informací v tomto článku a na eshopu sportprozivot.cz.

Kompletní nabídka ZDE.

„Klasická cyklistická sezona jde do finále, také v rámci KPŽ vstupujeme do poslední třetiny naplánovaných akcí. Zároveň jsme informováni o tom, že čeští zákazníci vzali prodejny elektrokol útokem, a tyto žádané produkty tak prakticky nejsou k dispozici. Pevně věřím, že naplánovaný odprodej letošních modelů se slevou až 30% tak může spoustě lidem pomoci a udělat radost,“ uvedl za organizační tým KPŽ ředitel komunikace Tomáš Pravenec, který zároveň dodal: „Elektrokola jsou momentálně hitem a jsme rádi, že lidé jejich kouzlo objevili. Prohlubují společné rodinné zážitky, umožňují sportování v každém věku a v neposlední řadě pomáhají objevit krásy cyklistiky také těm, pro které bylo klasické kolo příliš ostrým startem. Ohlasy zákazníků z letošního provozu půjčovny ve Špindlerově Mlýně jsou fantastické.“ 

Kompletní nabídku kol značky Rock Machine najdou zájemci na webových stránkách https://eshop.sportprozivot.cz/kategorie/bazar/. „Jedná se o modely z roku 2020, garantujeme minimálně nájezd ověřitelný v řídící jednotce každého modelu. Kola jsou vybavená například systémem GPS, po celou dobu užívání procházela pečlivým servisem z rukou našich profesionálů“ doplňuje základní informace Tomáš Pravenec.

Vybrané modely budou k vyzkoušení a prohlédnutí na zbývajících letošních závodech Kola pro život, kompletní nabídka pak bude k dispozici v centrále organizátorů v Kunicích u Prahy. Pro možnost prohlédnutí či vyzkoušení kol mohou zájemci kdykoliv kontaktovat technického experta týmu Marka Oravce na mailu m.oravec@kolopro.cz.

„Pevně věřím, že kola z naší nabídky udělají novým majitelům velkou radost. Předběžný zájem registrujeme ze strany návštěvníků půjčovny již nyní, na kola jsme od uživatelů dostávali během sezony jen ty nejlepší reference. Pravidelní zákazníci naší půjčovny ve Špindlerově Mlýně se pak mohou na sezonu 2021 těšit na zbrusu nové modely,“ zakončuje informace Tomáš Pravenec.

Aktuality k akci Plzeňská MTB 50 Kooperativy
17. 9. 2020

Aktuality k akci Plzeňská MTB 50 Kooperativy

V tomto článku a přiložené prezentaci Ti přinášíme aktuality k další letošní akci KPŽ, závodu Plzeňská MTB 50 Kooperativy. Přihlášení na obě závodní trasy, rodinnou Family jízdu i dětské závody je možné i na místě v pátek večer či v sobotu ráno. Přijeďte s rodinou do Plzně a užijte si parádní víkend! 

Aktuality ke stažení ZDE

V souboru naleznete souhrnné aktuality k závodu v přehledné podobě. Mapy tras, GPX, starty jednotlivých tratí, plánky příjezdu i areálu a další užitečné informace. Letos si Kolo pro život připravilo pro všechny účastníky fotografie ze všech tratí zdarma a k dispozici online, vždy v pondělí po závodě. Mějte proto svá startovní čísla řádně připevněná na řídítkách tak, ať jsou dobře čitelná a nezkroucená. Jedině tak si pak užijete své závodní fotky. V neposlední řadě jsme si pro všechny účastníky připravili 50% procentní slevu do Dinoparku a Muzea loutek.

Stále je s námi neviditelná hrozba v podobě viru COVID-19. V celém areálu bude umístěno několik hygienických manuálů, které popisují opatření a doporučení zavedená Organizačním týmem pro vaši bezpečnost a pohodlí. Doporučujeme tato opatření dodržovat a chovat se ohleduplně ke svému okolí.

Děkujeme a těšíme se na viděnou v Plzni.

Tým KPŽ

Načíst další

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.