Život na kole

Je kolo váš život? Náš ano, přečtěte si, jak se žije na kole.

Co je low carb dieta a jak se do ní pustit
10. 1. 2019

Co je low carb dieta a jak se do ní pustit

Existuje velké množství různých diet, tu více, jindy méně úspěšných a fungujících. Stále výše v žebříčku obliby stoupá tzv. low carb dieta. Proč? Její princip je v podstatě jednoduchý – vyžaduje málo sacharidů a více tuků, zatímco množství bílkovin zůstává na stejné úrovni. Co ocení každý, je to, že není nijak drastická, netrpíte při ní hladem, nemusíte radikálně škrtat ve svém jídelníčku, a navíc tato dieta pomáhá k poměrně rychlému hubnutí i zlepšení zdravotního stavu.

Top 5 superpotravin, které byste měli vyzkoušet
11. 12. 2018

Top 5 superpotravin, které byste měli vyzkoušet...

Superpotraviny jsou plné vitaminů, minerálů i antioxidantů a pomáhají předcházet nemocem. A nejlepší zpráva je, že nemusejí stát majlant. Samozřejmě najdete obchody se zdravými produkty s regály naplněnými a úhledně vyskládanými exotickými superpotravinami, ale také za prémiovou cenu. Naštěstí ale stále existuje množství potravin, které si může dovolit každý a nemusí přitom zruinovat svou peněženku. Podívejme se na pět takových dostupných superpotravin blíže.

K holiči do Káthmándú: Dobrodružství světoběžníka na kole
5. 12. 2018

K holiči do Káthmándú: Dobrodružství světoběžníka na kole...

Když Will McCarthy odešel v 55 letech z pozice viceprezidenta poskytovatele stravenek do důchodu, věděl naprosto přesně, co bude dál dělat – poznávat svět na kole. Během dvanácti let od odchodu do důchodu, najezdil na kole 68 000 kilometrů. Většinou mířil do subtropických a tropických zemí Asie a Latinské Ameriky, a to zejména během zimních měsíců, kdy opouštěl studený New York, kde obvykle žije.

Načíst další

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.