Život na kole

Je kolo váš život? Náš ano, přečtěte si, jak se žije na kole.

Chcete zdravě spát? Osvojte si spánkový rituál
30. 1. 2019

Chcete zdravě spát? Osvojte si spánkový rituál

Chcete spát, ale místo toho se neustále převalujete, hledáte vhodnou polohu nebo hledíte do stropu. Nepomáhá ani počítání oveček. Ne a ne zabrat. Pokud ulehnete s hlavou plnou problémů a myšlenkami na jejich řešení, nečeká vás klidná noc.

Pět žen, které změnily způsob, jakým jezdíme na kole
17. 1. 2019

Pět žen, které změnily způsob, jakým jezdíme na kole...

Doba se mění. Na kole dnes jezdí mnohem více žen, než kdykoliv v minulosti, nicméně stále existují velké rozdíly v zastoupení obou pohlaví v cyklistice. Velká část problému spočívá v tom, že po desetiletí se výroba kol, cyklistického vybavení a servis kol zaměřovaly především na muže. To se ale mění. Naštěstí. Jako důkaz představujeme pět žen, které se rozhodly vzít věci do vlastních rukou a zpřístupnit cyklistiku ještě většímu počtu žen. Své nápady proměnily ve skutečnost, mění pohledy na cyklistiku a inspirují ostatní.

Co je low carb dieta a jak se do ní pustit
10. 1. 2019

Co je low carb dieta a jak se do ní pustit

Existuje velké množství různých diet, tu více, jindy méně úspěšných a fungujících. Stále výše v žebříčku obliby stoupá tzv. low carb dieta. Proč? Její princip je v podstatě jednoduchý – vyžaduje málo sacharidů a více tuků, zatímco množství bílkovin zůstává na stejné úrovni. Co ocení každý, je to, že není nijak drastická, netrpíte při ní hladem, nemusíte radikálně škrtat ve svém jídelníčku, a navíc tato dieta pomáhá k poměrně rychlému hubnutí i zlepšení zdravotního stavu.

Načíst další

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.