Život na kole

Je kolo váš život? Náš ano, přečtěte si, jak se žije na kole.

Káva zlepšuje výkony profesionálů i amatérů
23. 10. 2019

Káva zlepšuje výkony profesionálů i amatérů

Láska, která zavání posedlostí! Pro milovníky cyklistiky je takřka bez výjimky samozřejmostí pití kávy. Nejde o žádný vrtoch. Konzumace kávy ve světě kol je totiž hluboce zakořeněná.

Na kole proti nemoci i proti osamění
24. 1. 2019

Na kole proti nemoci i proti osamění

Asi už jste někdy zaslechli něco o tom, že je třeba zvýšit povědomí o nějaké nemoci a o způsobech jejího léčení. Člověku nejspíš jako první vytane na mysli to, že je pro takový účel zapotřebí množství financí, náročných a dlouhodobých výzkumů i trpělivého boje proti předsudkům. Někdy je ale problémem už jen to, onu nemoc diagnostikovat a stanovit léčbu. Dokážete si představit, že tři roky žijete s chronickým onemocněním, které vás postupně den po dni drtí, a přestože jste za tu dobu viděli nepřeberné množství lékařů, žádný z nich nebyl schopen určit, co je špatně?

Pět žen, které změnily způsob, jakým jezdíme na kole
17. 1. 2019

Pět žen, které změnily způsob, jakým jezdíme na kole...

Doba se mění. Na kole dnes jezdí mnohem více žen, než kdykoliv v minulosti, nicméně stále existují velké rozdíly v zastoupení obou pohlaví v cyklistice. Velká část problému spočívá v tom, že po desetiletí se výroba kol, cyklistického vybavení a servis kol zaměřovaly především na muže. To se ale mění. Naštěstí. Jako důkaz představujeme pět žen, které se rozhodly vzít věci do vlastních rukou a zpřístupnit cyklistiku ještě většímu počtu žen. Své nápady proměnily ve skutečnost, mění pohledy na cyklistiku a inspirují ostatní.

Načíst další

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.